fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Грандіозна подія зернобобового ринку 2021 – VI Міжнародна конференція «Бобові – майбутнє планети»

02/ 09/ 2021
  Запрошуємо Вас 29 жовтня відвідати конференцію «Бобові - майбутнє планети». Внесіть участь в свої плани, щоб завжди бути в курсі актуальних новин! Ключові ринки споживання бобових демонструють зростаючий тренд попиту. Туреччина обнулила імпортні мита на ряд зернових і бобових культур, так як в регіоні в поточному сезоні низький урожай через посуху, а Індія допустила імпорт сочевиці російського походження. При цьому Індія - основний споживач гороху - збільшить виробництво в поточному сезоні в порівнянні з попереднім на 12% з 23,03 до 25,72 млн т, що значно перевищить середній показник останніх 5 років в 22 млн т, що вище за очікування ринку, тому скорочення врожаю в Канаді через посуху поки не дає додаткової підтримки цінами. Станом на 16 вересня, за даними МінАПК України, гороху було  обмолочено з 242,6 тис. Га або 100% площ при середній врожайності 2,4 т / га. Попередня оцінка врожаю - 581,77 тис т. Це на 20% більше торішнього результату українських фермерів, і відповідає урожаю 2019. З початку сезону закупівельні ціни на горох в Україні, як і Росії, ростуть слідом за цінами на пшеницю та інші корми на як внутрішньому, так і на зовнішньому ринку. Як ці фактори  позначаться  на світовому аграрному ринку  дадуть експерти на VI міжнародній конференції «Бобові - майбутнє планети». Тому скоріше реєструйтеся і приєднуйтесь до грандіозної події зернобобових РИНКУ 2021. Карантинні норми вїзду в Україну Сайт конференції Компаніям Асоціації надається знижка у розмірі 10%, будь ласка, використовуйте промо код EBA Реєстрація за деталями звертайтесь: + 380 67 364 1636 e-mail: markreting.ukrainepulses@gmail.com welcome@ukraine-pulse.org

Запрошуємо Вас 29 жовтня відвідати конференцію «Бобові – майбутнє планети».

Внесіть участь в свої плани, щоб завжди бути в курсі актуальних новин!

Ключові ринки споживання бобових демонструють зростаючий тренд попиту. Туреччина обнулила імпортні мита на ряд зернових і бобових культур, так як в регіоні в поточному сезоні низький урожай через посуху, а Індія допустила імпорт сочевиці російського походження.

При цьому Індія – основний споживач гороху – збільшить виробництво в поточному сезоні в порівнянні з попереднім на 12% з 23,03 до 25,72 млн т, що значно перевищить середній показник останніх 5 років в 22 млн т, що вище за очікування ринку, тому скорочення врожаю в Канаді через посуху поки не дає додаткової підтримки цінами.

Станом на 16 вересня, за даними МінАПК України, гороху було  обмолочено з 242,6 тис. Га або 100% площ при середній врожайності 2,4 т / га. Попередня оцінка врожаю – 581,77 тис т. Це на 20% більше торішнього результату українських фермерів, і відповідає урожаю 2019. З початку сезону закупівельні ціни на горох в Україні, як і Росії, ростуть слідом за цінами на пшеницю та інші корми на як внутрішньому, так і на зовнішньому ринку.

Як ці фактори  позначаться  на світовому аграрному ринку  дадуть експерти на VI міжнародній конференції «Бобові – майбутнє планети». Тому скоріше реєструйтеся і приєднуйтесь до грандіозної події зернобобових РИНКУ 2021.

Карантинні норми в’їзду в Україну

Сайт конференції

Компаніям Асоціації надається знижка у розмірі 10%, будь ласка, використовуйте промо код EBA

Реєстрація

за деталями звертайтесь: + 380 67 364 1636

e-mail:

markreting.ukrainepulses@gmail.com

welcome@ukraine-pulse.org

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: