fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з Віце-прем’єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгою Стефанішиною

  • Дата: 30/11/2020
  • Час: 15:00 - 16:30
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч з Віце-прем’єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгою Стефанішиною. Дата: 30 листопада2020. Час: 15:00 16:30. Офіс Європейської Бізнес Асоціації у Дніпрі запрошує взяти участь у зустрічі з Віце-прем’єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгою Стефанішиною у форматі публічної дискусії “Оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Дніпропетровщини”. У 2021 році виповнюється 5 років від дати набуття чинності Угодою про асоціацію з ЄС. Із завершенням першого п’ятирічного періоду дії Угода дає можливість провести оцінку стану її реалізації, в тому числі в економічній сфері, а також оновити її торговельну частину – Поглиблену і всеохоплюючу зону вільної торгівлі (ПВЗВТ).   У процесі формування обґрунтованої та реалістичної позиції Уряду у майбутньому переговорному процесі з ЄС щодо оновлення та модернізації ПВЗВТ, пропозиції представників бізнес-спільноти є ключовими. До обговорення пропонуються наступні питання:   1. Угода про асоціацію – 5 років, що змінили структуру торгівлі з ЄС. Наскільки регіональний бізнес зміг скористатися можливостями ПВ ЗВТ з ЄС?  2. Які є перешкоди для ефективного використання можливостей в торгівлі з ЄС?  3. Якої державної підтримки потребує бізнес Дніпропетровщини для виходу на ринок ЄС?  Завантажуйте повну програму з таймінгом зустрічі за посиланням. Цільова аудиторія: керівники, генеральні директори, менеджери ЗЕД, ТОП-менеджмент компаній.  Реєстрація триває до 27 листопада, 15:00.  Кількість місць обмежена.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Марина Даценко. E-mail Dnipro@eba.com.ua. Контактний телефон. 066 127 53 27.

Офіс Європейської Бізнес Асоціації у Дніпрі запрошує взяти участь у зустрічі з Віце-прем’єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгою Стефанішиною у форматі публічної дискусії “Оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Дніпропетровщини”.

У 2021 році виповнюється 5 років від дати набуття чинності Угодою про асоціацію з ЄС. Із завершенням першого п’ятирічного періоду дії Угода дає можливість провести оцінку стану її реалізації, в тому числі в економічній сфері, а також оновити її торговельну частину – Поглиблену і всеохоплюючу зону вільної торгівлі (ПВЗВТ).  

У процесі формування обґрунтованої та реалістичної позиції Уряду у майбутньому переговорному процесі з ЄС щодо оновлення та модернізації ПВЗВТ, пропозиції представників бізнес-спільноти є ключовими.

До обговорення пропонуються наступні питання:  

1. Угода про асоціацію – 5 років, що змінили структуру торгівлі з ЄС. Наскільки регіональний бізнес зміг скористатися можливостями ПВ ЗВТ з ЄС? 
2. Які є перешкоди для ефективного використання можливостей в торгівлі з ЄС? 
3. Якої державної підтримки потребує бізнес Дніпропетровщини для виходу на ринок ЄС? 

Завантажуйте повну програму з таймінгом зустрічі за посиланням.

Цільова аудиторія: керівники, генеральні директори, менеджери ЗЕД, ТОП-менеджмент компаній. 

Реєстрація триває до 27 листопада, 15:00. 

Кількість місць обмежена.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Марина Даценко

Зв'язатись
066 127 53 27
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: