fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з Тарасом Кременем, Уповноваженим із захисту державної мови

  • Дата: 16/12/2020
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 11:00 - 12:00
Місце проведення:

Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч з Тарасом Кременем, Уповноваженим із захисту державної мови. Дата: 16 грудня2020. Час: 11:00 12:00. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Zoom. Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на зустріч з Тарасом Кременем, Уповноваженим із захисту державної мови Ця онлайн зустріч запланована на 16 грудня о 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. За місяць, 16 січня 2021 року, набере чинності 30 стаття Закону №2704-VIII щодо функціонування української мови як державної, яка регулює особливості використання української мови в сфері обслуговування споживачів. Тож, Асоціація проведе чергову зустріч з Уповноваженим із захисту державної мови з тим щоб обговорити, низку питань, зокрема: Особливості обслуговування споживачів у магазинах, кафе, розважальних закладах, тощо, після 16 січня 2021 року;  Вимоги щодо маркування продукції, що будуть застосовуватися після 16 січня 2021 року; Використання української мови в сфері електронної торгівлі, тощо; Механізми контролю за імплементацією норм Закону №2704-VIII та можливі санкції в разі порушення. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Для участі представників ЗМІ потрібна попередня акредитація, що здійснюється на електронну адресу: oksana.myronko@eba.com.ua Оксана Миронько. Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі.

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на зустріч з Тарасом Кременем, Уповноваженим із захисту державної мови

Ця онлайн зустріч запланована на 16 грудня о 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.

Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

За місяць, 16 січня 2021 року, набере чинності 30 стаття Закону №2704-VIII щодо функціонування української мови як державної, яка регулює особливості використання української мови в сфері обслуговування споживачів. Тож, Асоціація проведе чергову зустріч з Уповноваженим із захисту державної мови з тим щоб обговорити, низку питань, зокрема:

  • Особливості обслуговування споживачів у магазинах, кафе, розважальних закладах, тощо, після 16 січня 2021 року; 
  • Вимоги щодо маркування продукції, що будуть застосовуватися після 16 січня 2021 року;
  • Використання української мови в сфері електронної торгівлі, тощо;
  • Механізми контролю за імплементацією норм Закону №2704-VIII та можливі санкції в разі порушення.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Для участі представників ЗМІ потрібна попередня акредитація, що здійснюється на електронну адресу: oksana.myronko@eba.com.ua Оксана Миронько.

Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі.

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: