fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч бізнесу з Президентом України Петром Порошенком

  • Дата: 31/10/2018 (СР)
  • Мова: Українська (з перекладом на англійську)
  • Час: 15:30 - 17:30
  • Початок реєстраціїо 14:30
Місце проведення:

б-р Тараса Шевченка, 30, Київ

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч бізнесу з Президентом України Петром Порошенком. Дата: 31 жовтня2018. Час: 15:30 17:30. Мова: Українська (з перекладом на англійську). Початок реєстрації о 14:30. Місце проведення: б-р Тараса Шевченка, 30, Київ. Реєстрація закрита! Європейська Бізнес Асоціація рада запросити топ-менеджерів членських компаній на зустріч бізнес-спільноти з Петром Порошенком, Президентом України. Ця подія високого рівня відбудеться 31 жовтня в готелі Hilton Kyiv (бульвар Тараса Шевченка, 30). На зустрічі ми плануємо обговорити актуальні питання та виклики бізнесу в Україні, хід реформ, роботу державного апарату, останні досягнення влади та плани на найближчий час. Просимо звернути вашу увагу, що: ми можемо зареєструвати лише одного представника від компанії; це запрошення персональне і не може бути передане третім особам; будь ласка, не забувайте взяти з собою документ, що посвідчує вашу особу, для проходження пунктів безпеки. Нагадуємо, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість учасників обмежена, реєстрація може бути закрита до кінцевого терміну (30 жовтня 16:00). Чекаємо на зустріч з вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044-496-06-01.

Реєстрація закрита!

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити топ-менеджерів членських компаній на зустріч бізнес-спільноти з Петром Порошенком, Президентом України. Ця подія високого рівня відбудеться 31 жовтня в готелі Hilton Kyiv (бульвар Тараса Шевченка, 30).

На зустрічі ми плануємо обговорити актуальні питання та виклики бізнесу в Україні, хід реформ, роботу державного апарату, останні досягнення влади та плани на найближчий час.

Просимо звернути вашу увагу, що:

  • ми можемо зареєструвати лише одного представника від компанії;
  • це запрошення персональне і не може бути передане третім особам;
  • будь ласка, не забувайте взяти з собою документ, що посвідчує вашу особу, для проходження пунктів безпеки.

Нагадуємо, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість учасників обмежена, реєстрація може бути закрита до кінцевого терміну (30 жовтня 16:00).

Чекаємо на зустріч з вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
044-496-06-01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Громадянство
Зареєструватися
Закрити - 1
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: