fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з представниками НАУКМА

  • Дата: 15/12/2023 (ПТ)
  • Час: 12:00 - 13:00
Місце проведення:

Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч з представниками НАУКМА. Дата: 15 грудня2023. Час: 12:00 13:00. Місце проведення: Zoom. Шановні колеги, Запрошуємо Вас на зустріч з представниками факультету правничих наук НАУКМА, що запланована на пятницю, 15 грудня, з 12:00 до 13:00, яке відбудеться в Zoom. Тема зустрічі: Презентація програми професійного менторства факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» Місія програми професійного менторства факультету правничих наук НаУКМА (далі – Програма) полягає у формуванні якісно нової ефективної та інклюзивної взаємодії між студентами, досвідченими правниками й факультетом, яка буде основою для подальшого ціннісного та професійного розвитку всіх залучених осіб, сприятиме підвищенню ролі правничої професії у суспільстві, зміцненню принципів демократії, верховенства права та прав людини в Україні та світі. Програма спрямована на допомогу в особистому та професійному зростанні студентів факультету правничих наук НаУКМА (менті) та у створенні сприятливих умов для мотивованих менторів, за яких їх досвід, цінності та прагнення здійснити вклад у розвиток професійної правничої спільноти, відповідальної перед державою та суспільством, будуть максимально затребувані. Умови участі: Онлайн реєстрація необхідна для участі Спікери. Венгер Володимир. Декан факультету правничих наук НаУКМА, доцент кафедри загальнотеоретичного правознавства та публічного права, Visiting Research Fellow at the Institute of European and Comparative Law, University of Oxford. Федосєєва Тетяна. Доцент кафедри приватного права НаУКМА, доцент, к.ю.н., керівник програми професійного менторства. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Віктор Деревянко. E-mail [email protected].

Шановні колеги,

Запрошуємо Вас на зустріч з представниками факультету правничих наук НАУКМА, що запланована на п’ятницю, 15 грудня, з 12:00 до 13:00, яке відбудеться в Zoom.

Тема зустрічі: Презентація програми професійного менторства факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»

Місія програми професійного менторства факультету правничих наук НаУКМА (далі – Програма) полягає у формуванні якісно нової ефективної та інклюзивної взаємодії між студентами, досвідченими правниками й факультетом, яка буде основою для подальшого ціннісного та професійного розвитку всіх залучених осіб, сприятиме підвищенню ролі правничої професії у суспільстві, зміцненню принципів демократії, верховенства права та прав людини в Україні та світі.

Програма спрямована на допомогу в особистому та професійному зростанні студентів факультету правничих наук НаУКМА (менті) та у створенні сприятливих умов для мотивованих менторів, за яких їх досвід, цінності та прагнення здійснити вклад у розвиток професійної правничої спільноти, відповідальної перед державою та суспільством, будуть максимально затребувані.

Умови участі:

  • Онлайн реєстрація необхідна для участі

Спікери

1 / 2
Венгер Володимир
Декан факультету правничих наук НаУКМА, доцент кафедри загальнотеоретичного правознавства та публічного права, Visiting Research Fellow at the Institute of European and Comparative Law, University of Oxford
Федосєєва Тетяна
Доцент кафедри приватного права НаУКМА, доцент, к.ю.н., керівник програми професійного менторства
Венгер Володимир
Федосєєва Тетяна

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Віктор Дерев'янко

Зв'язатись

Партнери

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: