fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕВА запрошує на зустріч з Антимонопольним Комітетом України

  • Дата: 20/07/2021 (ВТ)
  • Мова: українська (без перекладу)
  • Час: 11:00 - 13:00
Реєстрація на онлайн
Google Apple Outlook Telegram Bot
  ЕВА запрошує на зустріч з Антимонопольним Комітетом України. Дата: 20 липня2021. Час: 11:00 13:00. Мова: українська (без перекладу). Нещодавно прийнятим законопроєктом №5431 суттєво розширюються повноваження Антимонопольного Комітету по здійсненню перевірок та накладанню штрафів. Так, в документі йдеться про: право на перевірки приміщень фізичних осіб за рішенням суду; право вилучати та накладати арешт на майно, предмети, документи, інші носії інформації АМКУ у будь-яку годину доби; право визначати пріоритетність та категорії справ, заяви за якими підлягають залишенню без розгляду; право доступу до всіх автоматизованих реєстрів, баз даних, інших систем збирання, зберігання, обробки та пошуку інформації, відомостей, держателем  чи адміністратором яких є державні органи або органи місцевого самоврядування, тощо. 20 липня об 11:00 Європейська Бізнес Асоціація запрошує на зустріч з Антимонопольним комітетом, де, власне, і буде акцентовано увагу на проєкті Закону 5431. Зустріч відбудеться у змішаному онлайн\офлайн форматі. Кількість офлайн учасників обмежена. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо вас на нашій зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Вікторія Куликова. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067 656 08 70.

Нещодавно прийнятим законопроєктом №5431 суттєво розширюються повноваження Антимонопольного Комітету по здійсненню перевірок та накладанню штрафів. Так, в документі йдеться про:

  • право на перевірки приміщень фізичних осіб за рішенням суду;
  • право вилучати та накладати арешт на майно, предмети, документи, інші носії інформації АМКУ у будь-яку годину доби;
  • право визначати пріоритетність та категорії справ, заяви за якими підлягають залишенню без розгляду;
  • право доступу до всіх автоматизованих реєстрів, баз даних, інших систем збирання, зберігання, обробки та пошуку інформації, відомостей, держателем  чи адміністратором яких є державні органи або органи місцевого самоврядування, тощо.

20 липня об 11:00 Європейська Бізнес Асоціація запрошує на зустріч з Антимонопольним комітетом, де, власне, і буде акцентовано увагу на проєкті Закону 5431. Зустріч відбудеться у змішаному онлайн\офлайн форматі. Кількість офлайн учасників обмежена.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо вас на нашій зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Вікторія Куликова

Зв'язатись
067 656 08 70
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: