fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЗАХІД ПЕРЕНЕСЕНО! EBA Political Meetup – Golos

  • Дата: 01/07/2019 (ПН)
  • Мова: Українська (повідомте нам якщо Вам потрібен переклад)
  • Час: 18:00 - 20:00
  • Початок реєстраціїо 17:30
Місце проведення:

Radisson Blu Hotel Kyiv (вул.Ярославів Вал 22)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  ЗАХІД ПЕРЕНЕСЕНО! EBA Political Meetup – Golos. Дата: 01 липня2019. Час: 18:00 20:00. Мова: Українська (повідомте нам якщо Вам потрібен переклад). Початок реєстрації о 17:30. Місце проведення: Radisson Blu Hotel Kyiv (вул.Ярославів Вал 22). ЗАХІД ПЕРЕНЕСЕНО! АНОНС ЗУСТРІЧІ ОЧІКУЙТЕ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ! Запрошуємо вас на зустріч з політичною партією «Голос» в рамках спеціального проекту ЕВА Political Meetup. Цей захід відбудеться 1 липня 2019 року в готелі Radisson Blu Kyiv (вул. Ярославів Вал, 22, Київ). Скористайтеся можливістю зустрітись  та обговорити програму партії, стратегічне бачення подальшого розвитку та курсу нашої країни. У зустрічі беруть участь очільник політичної сили Святослав Вакарчук, голова партії Юлія Клименко та програмний директор партії Павло Кухта. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представника від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (27 червня 18:00). З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Людмила Недокос. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044-496-06-01.

ЗАХІД ПЕРЕНЕСЕНО!

АНОНС ЗУСТРІЧІ ОЧІКУЙТЕ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ!

Запрошуємо вас на зустріч з політичною партією «Голос» в рамках спеціального проекту ЕВА Political Meetup.

Цей захід відбудеться 1 липня 2019 року в готелі Radisson Blu Kyiv (вул. Ярославів Вал, 22, Київ).

Скористайтеся можливістю зустрітись  та обговорити програму партії, стратегічне бачення подальшого розвитку та курсу нашої країни. У зустрічі беруть участь очільник політичної сили Святослав Вакарчук, голова партії Юлія Клименко та програмний директор партії Павло Кухта.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представника від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (27 червня 18:00).

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
044-496-06-01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Чи потрібен Вам переклад?
Зареєструватися
Закрити - 1
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: