fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації з Данилом Гетманцевим, Головою Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики

  • Дата: 21/01/2022 (ПТ)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 14:30 - 15:30
Місце проведення:

Zoom.us

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Асоціації з Данилом Гетманцевим, Головою Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики. Дата: 21 січня2022. Час: 14:30 15:30. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Zoom.us. Минулого року питання податків стало тим принциповим моментом щодо якого у бізнесу та влади було чимало дискусій, і далеко не по всіх аспектах вдалось дійти компромісної згоди. Водночас в митній сфері суттєвих змін та реформ поки так і не відбулось. Тож якими будуть податкова та митна політика у 2022 році? Це питання обговоримо з Данилом Гетманцевим, Головою Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики. Долучайтеся до нашої онлайн-зустрічі 21 січня на платформі Zoom. В контексті податкової реформи будемо говорити про плани щодо детінізації економіки, запропоновані нововведення, як-то: реформу оподаткування персональних доходів, запровадження нового суб’єктів оподаткування – домогосподарство. Також обговоримо перші результати обовязкового застосування РРО з 1 січня 2022 року та поточні проблеми, тощо. Плануємо почути, яких податкових оновлень варто очікувати в оподаткуванні міжнародних поштових перевезень, екологічного податку та рентної плати. Не оминемо увагою і питання митної сфери – боротьбу з товарною контрабандою, необхідність оновлення митного тарифу, тощо. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо на вас на нашій онлайн-зустрічі.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Людмила Недокос. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067-218-09-04.

Минулого року питання податків стало тим принциповим моментом щодо якого у бізнесу та влади було чимало дискусій, і далеко не по всіх аспектах вдалось дійти компромісної згоди. Водночас в митній сфері суттєвих змін та реформ поки так і не відбулось.

Тож якими будуть податкова та митна політика у 2022 році? Це питання обговоримо з Данилом Гетманцевим, Головою Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики. Долучайтеся до нашої онлайн-зустрічі 21 січня на платформі Zoom.

В контексті податкової реформи будемо говорити про плани щодо детінізації економіки, запропоновані нововведення, як-то: реформу оподаткування персональних доходів, запровадження нового суб’єктів оподаткування – домогосподарство. Також обговоримо перші результати обов’язкового застосування РРО з 1 січня 2022 року та поточні проблеми, тощо. Плануємо почути, яких податкових оновлень варто очікувати в оподаткуванні міжнародних поштових перевезень, екологічного податку та рентної плати.

Не оминемо увагою і питання митної сфери – боротьбу з товарною контрабандою, необхідність оновлення митного тарифу, тощо.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо на вас на нашій онлайн-зустрічі.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
067-218-09-04
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: