fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Новий час! Зустріч Асоціації з ДПС України на тему SAF-T UA

  • Дата: 09/04/2024 (ВТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 10:00 - 11:30
Місце проведення:

платформа ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Новий час! Зустріч Асоціації з ДПС України на тему SAF-T UA. Дата: 09 квітня2024. Час: 10:00 11:30. Мова: Українська. Місце проведення: платформа ZOOM. Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас на продовження серії онлайн-зустрічей з представниками Державної податкової служби України щодо надання розяснень з практичних питань запровадження стандартного аудиторського файлу (SAF-T UA), яка відбудеться 9 квітня 2024 року об 10:00.  Тема: Надання розяснень з практичних питань запровадження стандартного аудиторського файлу (SAF-T UA). Дата: 9 квітня 2024 року. Час: 10:00. Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA запрошені до участі у заході. Якщо ваша компанія не входить до жодної з цих Асоціацій, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу [email protected]. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі на події!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Наталія Артемчук. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 15 33.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас на продовження серії онлайн-зустрічей з представниками Державної податкової служби України щодо надання роз’яснень з практичних питань запровадження стандартного аудиторського файлу (SAF-T UA), яка відбудеться 9 квітня 2024 року об 10:00. 

Тема: Надання роз’яснень з практичних питань запровадження стандартного аудиторського файлу (SAF-T UA).

Дата: 9 квітня 2024 року.

Час: 10:00.

Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA запрошені до участі у заході. Якщо ваша компанія не входить до жодної з цих Асоціацій, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу Join@eba.com.ua.

Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі на події!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Наталія Артемчук

Зв'язатись
+380 (67) 218 15 33
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: