fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч щодо ключових питань законодавства про мобілізацію та бронювання

  • Дата: 11/07/2024 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 14:30 - 16:00
Місце проведення:

платформа ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч щодо ключових питань законодавства про мобілізацію та бронювання. Дата: 11 липня2024. Час: 14:30 16:00. Мова: Українська. Місце проведення: платформа ZOOM. Європейська Бізнес Асоціація запрошує Вас на зустріч з представниками державних органів щодо обговорення ключових питань, що хвилюють бізнес в контексті законодавства про мобілізацію та бронювання військовозобов’язаних, що проходитиме в онлайн форматі, 11 липня з 14:30 до 16:00. До участі в зустрічі запрошені представники Міністерства економіки України, Міністерства цифрової трансформації та Міністерства оборони України.  Під час заходу плануємо обговорити нещодавні законодавчі зміни, в тому числі бронювання співробітників через портал Дія, поточні проблеми та питання, що хвилюють бізнес в контексті мобілізаційного законодавства та військового обліку в цілому. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. В разі виявлення додаткових запитань можете звертатись до [email protected]. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Нікіта Гавриленко. E-mail [email protected].

Європейська Бізнес Асоціація запрошує Вас на зустріч з представниками державних органів щодо обговорення ключових питань, що хвилюють бізнес в контексті законодавства про мобілізацію та бронювання військовозобов’язаних, що проходитиме в онлайн форматі, 11 липня з 14:30 до 16:00.

До участі в зустрічі запрошені представники Міністерства економіки України, Міністерства цифрової трансформації та Міністерства оборони України. 

Під час заходу плануємо обговорити нещодавні законодавчі зміни, в тому числі бронювання співробітників через портал Дія, поточні проблеми та питання, що хвилюють бізнес в контексті мобілізаційного законодавства та військового обліку в цілому.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. В разі виявлення додаткових запитань можете звертатись до [email protected].

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Нікіта Гавриленко

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: