fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч щодо державної підтримки інвестиційних проєктів із значними інвестиціями

  • Дата: 15/11/2021 (ПН)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 11:00 - 13:00
Місце проведення:

Creative State of Arsenal (вул. Московська 8, Київ)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч щодо державної підтримки інвестиційних проєктів із значними інвестиціями. Дата: 15 листопада2021. Час: 11:00 13:00. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Creative State of Arsenal (вул. Московська 8, Київ). 15 листопада об 11.00 Європейська Бізнес Асоціація запрошує на зустріч із Сергієм Цівкачем, виконавчим директором UkraineInvest в рамках якої відбудеться презентація особливостей державної підтримки інвестиційних проєктів із значними інвестиціями (Закону про інвестиційних нянь). Буде йти мова про співпрацю з державною установою «Офіс із залучення та підтримки інвестицій», переваги та нові стимули для потенційних інвесторів, які передбачені Законом. Також буде акцентовано на тому, які інвестори можуть претендувати на підтримку, які проєкти, якого роду підтримку, як виглядає процес подачі, тощо. Зустріч відбудеться у змішаному – онлайн та офлайн форматі. На жаль, місця на офлайн захід закінчилися. Місце проведення: Creative States of Arsenal. Участь медіа можлива після попередньої акредитації на електронну адресу [email protected] Під час офлайн зустрічі будуть діяти необхідні карантинні обмеження. За додатковою інформацією звертайтесь до Вікторії Куликової.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Вікторія Куликова. E-mail [email protected] Контактний телефон. 0 (67) 656-08-70.

15 листопада об 11.00 Європейська Бізнес Асоціація запрошує на зустріч із Сергієм Цівкачем, виконавчим директором UkraineInvest в рамках якої відбудеться презентація особливостей державної підтримки інвестиційних проєктів із значними інвестиціями (Закону про інвестиційних нянь).

Буде йти мова про співпрацю з державною установою «Офіс із залучення та підтримки інвестицій», переваги та нові стимули для потенційних інвесторів, які передбачені Законом. Також буде акцентовано на тому, які інвестори можуть претендувати на підтримку, які проєкти, якого роду підтримку, як виглядає процес подачі, тощо.

Зустріч відбудеться у змішаному – онлайн та офлайн форматі.

На жаль, місця на офлайн захід закінчилися.

Місце проведення: Creative States of Arsenal.

Участь медіа можлива після попередньої акредитації на електронну адресу [email protected]

Під час офлайн зустрічі будуть діяти необхідні карантинні обмеження.

За додатковою інформацією звертайтесь до Вікторії Куликової.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Вікторія Куликова

Зв'язатись
0 (67) 656-08-70
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: