fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч регіональної координаційної ради щодо питань безпеки бізнесу у ЛОДА

  • Дата: 26/02/2018 (ПН)
  • Час: 11:30 - 12:30
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч регіональної координаційної ради щодо питань безпеки бізнесу у ЛОДА. Дата: 26 лютого2018. Час: 11:30 12:30. Цього року одним із пріоритетів в діяльності Асоціації у Західній Україні є питання безпеки бізнесу. У звязку з цим, сьогодні Регіональна координаційна рада Асоціації взяла участь у нараді з керівниками правоохоронних та контролюючих органів, зокрема прокуратури, митниці, нацполіції, ДФС та ін. На нараді присутні погодили провести додаткові спільні зустрічі членів Асоціації для початку з нацполіцією, СБУ та Управлінням протидії злочинності у сфері економіки, задля налагодження ефективної комунікації та обміну превентивними практиками в сфері попередження злочинності, кібер безпеки, антикорупційних заходів тощо. Дані зустрічі плануємо на другу половину березня. Дякуємо всім учасникам наради за продуктивний діалог!  

Цього року одним із пріоритетів в діяльності Асоціації у Західній Україні є питання безпеки бізнесу.

У зв’язку з цим, сьогодні Регіональна координаційна рада Асоціації взяла участь у нараді з керівниками правоохоронних та контролюючих органів, зокрема прокуратури, митниці, нацполіції, ДФС та ін.

На нараді присутні погодили провести додаткові спільні зустрічі членів Асоціації для початку з нацполіцією, СБУ та Управлінням протидії злочинності у сфері економіки, задля налагодження ефективної комунікації та обміну превентивними практиками в сфері попередження злочинності, кібер безпеки, антикорупційних заходів тощо.

Дані зустрічі плануємо на другу половину березня.

Дякуємо всім учасникам наради за продуктивний діалог!

01/

 

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: