fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Податкового Комітету Асоціації

  • Дата: 25/01/2024 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 14:00 - 16:00
Місце проведення:

платформа ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Податкового Комітету Асоціації. Дата: 25 січня2024. Час: 14:00 16:00. Мова: Українська. Місце проведення: платформа ZOOM. Європейська Бізнес Асоціація запрошує компанії на зустріч Податкового комітету Асоціації, яка відбудеться 25 січня 2024 року о 14:00. Тема: Обговорення проблемних питань представництв іноземних компаній. Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA запрошені до участі у заході. Якщо ваша компанія не входить до Асоціації, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу [email protected]. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Наталія Артемчук. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 15 33.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує компанії на зустріч Податкового комітету Асоціації, яка відбудеться 25 січня 2024 року о 14:00.

Тема: Обговорення проблемних питань представництв іноземних компаній.

Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA запрошені до участі у заході. Якщо ваша компанія не входить до Асоціації, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу Join@eba.com.ua.

Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Наталія Артемчук

Зв'язатись
+380 (67) 218 15 33
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: