fbpx

Зустріч Податкового Комітету Асоціації

  • Дата: 25/04/2018
  • Мова: Українська
  • Час: 12:00 - 14:00
Місце проведення:

Офіс ЄБА, м. Київ, Андріївський узвіз 1-а, зал G

Під час зустрічі ми б хотіли обговорити питання, пов’язані з:

  • Пріоритетами діяльності Департаменту податкової політики Міністерства фінансів України.
  • Поточним станом реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування по ПДВ; ситуацією з відшкодуванням ПДВ, результатами роботи нових критерії блокування реєстрації ПДВ накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних. (лист Асоціації № 514 від 11 квітня 2018 року).
  • Шляхами вирішення питання відшкодування «старих сум» бюджетного відшкодування ПДВ, що утворилися до 1 лютого 2016 року.
  • Отриманням відповіді на звернення Асоціації лист № 313 від 27 лютого 2018 року щодо скасування штрафних санкцій до платника податків згідно з пунктом 1201.1 статті 1201 ПКУ за порушення строку для реєстрації зведених податкових накладних (надалі – ПН) відповідно до статті 199 ПКУ у разі здійснення операцій з неплатниками податку на додану вартість.
  • Отриманням відповіді на звернення Асоціації лист № 482 від 2 квітня 2018 року стосовно скасування фінансових (штрафних) санкцій:

–    у разі самостійного уточнення відомостей про контрольовані операції в уточнюючому звіті про контрольовані операції;

–    за неподання звіту після сплати штрафу за неповне звітування про контрольовані операції за результатами документальної перевірки за періоди до 1 січня 2017 року.

  • Можливістю видання узагальнюючої податкової консультації Міністерства фінансів України стосовно роз’яснення окремих питань механізму заокруглення загальних у чеку сум розрахунків готівкою за товари (роботи, послуги) у зв’язку з прийняттям постанови Національного Банку України № 25 від 15 березня 2018 року.

Також ми плануємо презентувати результати дослідження «Tax policy survey», проведеного Асоціацією.

Спікери

1 / 1
Яна Бугрімова
Директор Департаменту податкової політики Міністерства фінансів України
Яна Бугрімова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Артемчук Наталія

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: