fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Податкового Комітету Асоціації

  • Дата: 25/04/2018 (СР)
  • Мова: Українська
  • Час: 12:00 - 14:00
Місце проведення:

Офіс ЄБА, м. Київ, Андріївський узвіз 1-а, зал G

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Податкового Комітету Асоціації. Дата: 25 квітня2018. Час: 12:00 14:00. Мова: Українська. Місце проведення: Офіс ЄБА, м. Київ, Андріївський узвіз 1-а, зал G. Під час зустрічі ми б хотіли обговорити питання, пов’язані з: Пріоритетами діяльності Департаменту податкової політики Міністерства фінансів України. Поточним станом реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування по ПДВ; ситуацією з відшкодуванням ПДВ, результатами роботи нових критерії блокування реєстрації ПДВ накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних. (лист Асоціації № 514 від 11 квітня 2018 року). Шляхами вирішення питання відшкодування «старих сум» бюджетного відшкодування ПДВ, що утворилися до 1 лютого 2016 року. Отриманням відповіді на звернення Асоціації лист № 313 від 27 лютого 2018 року щодо скасування штрафних санкцій до платника податків згідно з пунктом 1201.1 статті 1201 ПКУ за порушення строку для реєстрації зведених податкових накладних (надалі – ПН) відповідно до статті 199 ПКУ у разі здійснення операцій з неплатниками податку на додану вартість. Отриманням відповіді на звернення Асоціації лист № 482 від 2 квітня 2018 року стосовно скасування фінансових (штрафних) санкцій: -    у разі самостійного уточнення відомостей про контрольовані операції в уточнюючому звіті про контрольовані операції; -    за неподання звіту після сплати штрафу за неповне звітування про контрольовані операції за результатами документальної перевірки за періоди до 1 січня 2017 року. Можливістю видання узагальнюючої податкової консультації Міністерства фінансів України стосовно роз’яснення окремих питань механізму заокруглення загальних у чеку сум розрахунків готівкою за товари (роботи, послуги) у зв’язку з прийняттям постанови Національного Банку України № 25 від 15 березня 2018 року. Також ми плануємо презентувати результати дослідження «Tax policy survey», проведеного Асоціацією.Спікери. Яна Бугрімова. Директор Департаменту податкової політики Міністерства фінансів України. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Артемчук Наталія. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Під час зустрічі ми б хотіли обговорити питання, пов’язані з:

  • Пріоритетами діяльності Департаменту податкової політики Міністерства фінансів України.
  • Поточним станом реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування по ПДВ; ситуацією з відшкодуванням ПДВ, результатами роботи нових критерії блокування реєстрації ПДВ накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних. (лист Асоціації № 514 від 11 квітня 2018 року).
  • Шляхами вирішення питання відшкодування «старих сум» бюджетного відшкодування ПДВ, що утворилися до 1 лютого 2016 року.
  • Отриманням відповіді на звернення Асоціації лист № 313 від 27 лютого 2018 року щодо скасування штрафних санкцій до платника податків згідно з пунктом 1201.1 статті 1201 ПКУ за порушення строку для реєстрації зведених податкових накладних (надалі – ПН) відповідно до статті 199 ПКУ у разі здійснення операцій з неплатниками податку на додану вартість.
  • Отриманням відповіді на звернення Асоціації лист № 482 від 2 квітня 2018 року стосовно скасування фінансових (штрафних) санкцій:

–    у разі самостійного уточнення відомостей про контрольовані операції в уточнюючому звіті про контрольовані операції;

–    за неподання звіту після сплати штрафу за неповне звітування про контрольовані операції за результатами документальної перевірки за періоди до 1 січня 2017 року.

  • Можливістю видання узагальнюючої податкової консультації Міністерства фінансів України стосовно роз’яснення окремих питань механізму заокруглення загальних у чеку сум розрахунків готівкою за товари (роботи, послуги) у зв’язку з прийняттям постанови Національного Банку України № 25 від 15 березня 2018 року.

Також ми плануємо презентувати результати дослідження «Tax policy survey», проведеного Асоціацією.

Спікери

1 / 1
Яна Бугрімова
Директор Департаменту податкової політики Міністерства фінансів України
Яна Бугрімова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Артемчук Наталія

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: