fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч-обговорення «Україна у світі напівпровідників»

  • Дата: 12/12/2023 (ВТ)
  • Мова: Англійська
  • Час: 10:00 - 12:00
Місце проведення:

TRUST SQUARE Paradeplatz (Poststrasse 5-7, 8001 Zurich), Switzerland

РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч-обговорення «Україна у світі напівпровідників». Дата: 12 грудня2023. Час: 10:00 12:00. Мова: Англійська. Місце проведення: TRUST SQUARE Paradeplatz (Poststrasse 5-7, 8001 Zurich), Switzerland. Смартфон, планшет, ноутбук, флешка, тощо. Що об’єднує всю цю техніку? Наявність в ній чипа, який, з вірогідністю на 90%, виготовлений на Тайвані. Так, Тайвань виробляє більш як 60% від усіх мікрочипів у світі та 90% саме високотехнологічних чипів.  Проте, у 2020 світ накрила глобальна криза мікрочипів, зокрема, виробники не передбачили стрибку попиту, який спричинила пандемія covid-19.  Однак, у індустрії мікрочипів і Україна має свій слід, зокрема, адже має заводи з виробництва неону, необхідного світовій індустрії. Більше того, країна взяла і активний курс на розвиток цифрових інновацій та технологій. Тож наскільки реально створити галузь напівпровідників в  Україні? Що для цього потрібно зробити? З чого починати цей шлях? Що Україна вже зробила, аби стати на крок ближче до лідерства? Чи готовий бізнес інвестувати в Україну та розвиватись у цій сфері? Якими можуть бути виклики? Власне, про це і буде йти мова в рамках зустрічі-обговорення «Україна у світі напівпровідників». Тож Global Business for Ukraine спільно з Європейською Бізнес Асоціацією та за підтримки Посольства України в Швейцарії запрошують 12 грудня долучатись до заходу, який відбудеться в Цюриху о 10.00 CET  (тривалість – 2 години). Серед запрошених спікерів: Ірина Венедіктова, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Швейцарській Конфедерації та Князівстві Ліхтенштейн (за сумісництвом) Максим Ярема, професор Федеральної вищої технічної школи Цюриха (ETH Zurich) Денис Поздняков, радник Віце-прем’єр-міністра України з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – Міністра цифрової трансформації України Юрій Антонюк, віце-президент, керівник EPAM у Центральній та Східній Європі Інші спікери в процесі підтвердження. Захід відбудеться у онлайн та офлайн форматі. Місце проведення офлайн заходу - TRUST SQUARE Paradeplatz (Poststrasse 5-7), 8001 Zurich, Switzerland. Онлайн – в Zoom. Реєстрація є обов’язковою. Тож щиро запрошуємо реєструватись та до зустрічі на обговоренні!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Tetyana Zherebetska. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (97) 979 22 89.

Смартфон, планшет, ноутбук, флешка, тощо. Що об’єднує всю цю техніку? Наявність в ній чипа, який, з вірогідністю на 90%, виготовлений на Тайвані.

Так, Тайвань виробляє більш як 60% від усіх мікрочипів у світі та 90% саме високотехнологічних чипів. 

Проте, у 2020 світ накрила глобальна криза мікрочипів, зокрема, виробники не передбачили стрибку попиту, який спричинила пандемія covid-19. 

Однак, у індустрії мікрочипів і Україна має свій слід, зокрема, адже має заводи з виробництва неону, необхідного світовій індустрії. Більше того, країна взяла і активний курс на розвиток цифрових інновацій та технологій.

Тож наскільки реально створити галузь напівпровідників в  Україні? Що для цього потрібно зробити? З чого починати цей шлях? Що Україна вже зробила, аби стати на крок ближче до лідерства? Чи готовий бізнес інвестувати в Україну та розвиватись у цій сфері? Якими можуть бути виклики?

Власне, про це і буде йти мова в рамках зустрічі-обговорення «Україна у світі напівпровідників». Тож Global Business for Ukraine спільно з Європейською Бізнес Асоціацією та за підтримки Посольства України в Швейцарії запрошують 12 грудня долучатись до заходу, який відбудеться в Цюриху о 10.00 CET  (тривалість – 2 години).

Серед запрошених спікерів:

  • Ірина Венедіктова, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Швейцарській Конфедерації та Князівстві Ліхтенштейн (за сумісництвом)
  • Максим Ярема, професор Федеральної вищої технічної школи Цюриха (ETH Zurich)
  • Денис Поздняков, радник Віце-прем’єр-міністра України з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – Міністра цифрової трансформації України
  • Юрій Антонюк, віце-президент, керівник EPAM у Центральній та Східній Європі
  • Інші спікери в процесі підтвердження.

Захід відбудеться у онлайн та офлайн форматі.

Місце проведення офлайн заходу – TRUST SQUARE Paradeplatz (Poststrasse 5-7), 8001 Zurich, Switzerland. Онлайн – в Zoom.

Реєстрація є обов’язковою. Тож щиро запрошуємо реєструватись та до зустрічі на обговоренні!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Tetyana Zherebetska

Зв'язатись
+380 (97) 979 22 89
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: