fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Митного комітету ЄБА

  • Дата: 23/10/2023 (ПН)
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Платформа ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Митного комітету ЄБА. Дата: 23 жовтня2023. Час: 11:00 12:30. Місце проведення: Платформа ZOOM. Європейська Бізнес Асоціація запрошує компанії на зустріч Митного комітету, яка відбудеться 23 жовтня 2023 року об 11:00. Порядок денний: 1. Угода про вільну торгівлю з Туреччиною. 2. Митне оформлення деяких сільськогосподарських товарів при експорті (у тому числі транзитом) в країни ЄС. 3. Зміни щодо ввезення гуманітарних вантажів. 4. Інше. Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA запрошені до участі у заході. Якщо ваша компанія не входить до Асоціації, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу [email protected]. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Наталія Артемчук. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 15 33.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує компанії на зустріч Митного комітету, яка відбудеться 23 жовтня 2023 року об 11:00.

Порядок денний:

1. Угода про вільну торгівлю з Туреччиною.

2. Митне оформлення деяких сільськогосподарських товарів при експорті (у тому числі транзитом) в країни ЄС.

3. Зміни щодо ввезення гуманітарних вантажів.

4. Інше.

Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA запрошені до участі у заході. Якщо ваша компанія не входить до Асоціації, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу Join@eba.com.ua.

Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Наталія Артемчук

Зв'язатись
+380 (67) 218 15 33
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: