fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Комітету захисту та безпеки бізнесу зі Станіславом Кравченком, Головою Касаційного кримінального суду у складі ВС

  • Дата: 22/07/2022 (ПТ)
  • Мова: Українська без перекладу
  • Час: 11:00 - 12:00
Місце проведення:

Онлайн на платформі Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Комітету захисту та безпеки бізнесу зі Станіславом Кравченком, Головою Касаційного кримінального суду у складі ВС. Дата: 22 липня2022. Час: 11:00 12:00. Мова: Українська без перекладу. Місце проведення: Онлайн на платформі Zoom. Повномасштабне вторгнення російської федерації на територію України призвело до колосальних втрат, зокрема економічних, та поставило під ризик функціонування бізнесу по всій Україні. Так, найбільш вразливими є підприємства, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях. Продовження діяльності потенційно загрожує їм переслідуванням з боку правоохоронних та судових органів в Україні, оскільки це може сприйматися як прояви колабораціонізму. Як себе убезпечити та які можуть бути наслідки таких дій? Розглянемо ці питання під час зустрічі Комітету захисту та безпеки бізнесу з Головою Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду Станіславом Кравченком 22 липня об 11:00: Судова практика щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних із взаємодією з російською федерацією (колабораціонізм, фінансування відповідних дій (ст. 110-2 ККУ)). Зміни до КПК у зв’язку із введенням воєнного стану (ст. 615 КПКУ). Зустріч відбудеться онлайн на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Дмитро Кирилюк. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380 (67) 218 10 37.

Повномасштабне вторгнення російської федерації на територію України призвело до колосальних втрат, зокрема економічних, та поставило під ризик функціонування бізнесу по всій Україні. Так, найбільш вразливими є підприємства, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях. Продовження діяльності потенційно загрожує їм переслідуванням з боку правоохоронних та судових органів в Україні, оскільки це може сприйматися як прояви колабораціонізму.

Як себе убезпечити та які можуть бути наслідки таких дій? Розглянемо ці питання під час зустрічі Комітету захисту та безпеки бізнесу з Головою Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду Станіславом Кравченком 22 липня об 11:00:

  1. Судова практика щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних із взаємодією з російською федерацією (колабораціонізм, фінансування відповідних дій (ст. 110-2 ККУ)).
  2. Зміни до КПК у зв’язку із введенням воєнного стану (ст. 615 КПКУ).

Зустріч відбудеться онлайн на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Дмитро Кирилюк

Зв'язатись
+380 (67) 218 10 37
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: