fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Комітету захисту та безпеки бізнесу «Виклики для неперервності та кібербезпеки бізнесу»

  • Дата: 09/11/2023 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 12:00 - 13:30
Місце проведення:

Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Комітету захисту та безпеки бізнесу «Виклики для неперервності та кібербезпеки бізнесу». Дата: 09 листопада2023. Час: 12:00 13:30. Мова: Українська. Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom. Європейська Бізнес Асоціація запрошує усіх зацікавлених учасників долучитися до зустрічі Комітету захисту та безпеки бізнесу «Виклики для неперервності та кібербезпеки бізнесу». Питання до обговорення: Резильєнтність бізнесу під час війни. Як посилити нашу спроможність воювати і вести бізнес, досягати поставлених цілей і перемагати, бути стійкими і гнучкими, адаптуватись і конкурувати, ставати сильнішими і розвиватись. Як цифрова інфраструктура та кібербезпека цьому мають і можуть сприяти, які уроки маємо винести, на що звернути увагу та з якими  ризиками і загрозами маємо впоратися. Як військовий та бойовий досвід можна адаптувати в бізнесі. Спікери: Віктор Жора, заступник голови Держспецзв’язку з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Юрій Мацик, Директор Директорату мобільного ШСД Міністерства цифрової трансформації України Андрій Дмитренко, Кращий CIO 2012 і 2017 років в конкурсі Best CIO, досвід роботи CIO в енергетичній та металургійній сферах, партнер спільноти ІТ директорів CIOneer Олександр Зачешигрива, Керівник напрямку кібербезпека, захист і конфіденційність даних та неперервність бізнесу Комітету захисту та безпеки бізнесу Асоціації Зустріч відбудеться 9 листопада о 12:00 за київським часом через Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступне після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовязкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни у розкладі.  До зустрічі на події!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Дмитро Кирилюк. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 10 37.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує усіх зацікавлених учасників долучитися до зустрічі Комітету захисту та безпеки бізнесу «Виклики для неперервності та кібербезпеки бізнесу».

Питання до обговорення:

  • Резильєнтність бізнесу під час війни. Як посилити нашу спроможність воювати і вести бізнес, досягати поставлених цілей і перемагати, бути стійкими і гнучкими, адаптуватись і конкурувати, ставати сильнішими і розвиватись.
  • Як цифрова інфраструктура та кібербезпека цьому мають і можуть сприяти, які уроки маємо винести, на що звернути увагу та з якими  ризиками і загрозами маємо впоратися.
  • Як військовий та бойовий досвід можна адаптувати в бізнесі.

Спікери:

  • Віктор Жора, заступник голови Держспецзв’язку з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO)
  • Юрій Мацик, Директор Директорату мобільного ШСД Міністерства цифрової трансформації України
  • Андрій Дмитренко, Кращий CIO 2012 і 2017 років в конкурсі Best CIO, досвід роботи CIO в енергетичній та металургійній сферах, партнер спільноти ІТ директорів CIOneer
  • Олександр Зачешигрива, Керівник напрямку кібербезпека, захист і конфіденційність даних та неперервність бізнесу Комітету захисту та безпеки бізнесу Асоціації

Зустріч відбудеться 9 листопада о 12:00 за київським часом через Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступне після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни у розкладі. 

До зустрічі на події!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Дмитро Кирилюк

Зв'язатись
+380 (67) 218 10 37
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: