fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Комітету захисту і безпеки бізнесу з Маркіяном Ключковським, Виконавчим директором Міжнародного реєстру збитків, завданих агресією російської федерації проти України

  • Дата: 23/11/2023 (ЧТ)
  • Час: 11:00 - 12:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Комітету захисту і безпеки бізнесу з Маркіяном Ключковським, Виконавчим директором Міжнародного реєстру збитків, завданих агресією російської федерації проти України. Дата: 23 листопада2023. Час: 11:00 12:00. Бізнес в Україні потребує практичного механізму відшкодування збитків внаслідок російської військової агресії, підтримки постраждалих підприємств, а також посилення міжнародного тиску на агресора для припинення його незаконних дій. Для обговорення згаданих питань Комітет захисту і безпеки бізнесу Європейської Бізнес Асоціації запрошує долучитись до зустрічі з Маркіяном Ключковським, Виконавчим директором Міжнародного реєстру збитків, завданих агресією російської федерації проти України, 23 листопада об 11:00. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Дмитро Кирилюк. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380672181037.

Бізнес в Україні потребує практичного механізму відшкодування збитків внаслідок російської військової агресії, підтримки постраждалих підприємств, а також посилення міжнародного тиску на агресора для припинення його незаконних дій.

Для обговорення згаданих питань Комітет захисту і безпеки бізнесу Європейської Бізнес Асоціації запрошує долучитись до зустрічі з Маркіяном Ключковським, Виконавчим директором Міжнародного реєстру збитків, завданих агресією російської федерації проти України, 23 листопада об 11:00.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Дмитро Кирилюк

Зв'язатись
+380672181037
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: