fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Комітету з маркетингу та комунікацій «Робота з репутацією: основи та нові виклики»

  • Дата: 10/10/2023 (ВТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 16:00 - 17:30
Місце проведення:

Освіторія Хаб (Київ, вул. Князів Острозьких, 2)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Комітету з маркетингу та комунікацій «Робота з репутацією: основи та нові виклики». Дата: 10 жовтня2023. Час: 16:00 17:30. Мова: Українська. Місце проведення: Освіторія Хаб (Київ, вул. Князів Острозьких, 2). Робота з репутацією – важлива для бізнесу завжди, тим паче в умовах війни. Вразливий емоційний стан суспільства вимагає обережності та емпатії у розбудові взаємин з різними аудиторіями. Репутація безпосередньо впливає на діяльність і розвиток компаній.  Тож під час наступної зустрічі Комітету з маркетингу та комунікацій разом з Наталією Улинець поговоримо про вплив репутації на бізнес-задачі компанії, розбудову та підтримку репутації, зміни  підходів до роботи з репутацією на тлі повномасштабної війни, а також на практичних кейсах розберемо актуальні методи управління репутацією, маркери та характеристики, формування позитивного сприйняття та довіри серед стейкхолдерів. Ця зустріч запланована на 10 жовтня о 16:00 і відбудеться в офлайн-форматі. Місце проведення: Освіторія Хаб за адресою вул. Князів Острозьких, 2. Важливо: Зустріч проводитиметься вживу. Онлайн-трансляції не передбачено. Спікер: Наталія Улинець, Засновниця та директорка агенції комунікацій Perfect PR з більш ніж 10-річним досвідом на ринку комунікацій Якщо у вас є питання з цієї теми, які б хотіли обговорити на зустрічі, ви можете їх заздалегідь надіслати у відповідь на цей лист. Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. До зустрічі на нашому заході!  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Чуйко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +38 093 655 39 22.

Робота з репутацією – важлива для бізнесу завжди, тим паче в умовах війни. Вразливий емоційний стан суспільства вимагає обережності та емпатії у розбудові взаємин з різними аудиторіями. Репутація безпосередньо впливає на діяльність і розвиток компаній. 

Тож під час наступної зустрічі Комітету з маркетингу та комунікацій разом з Наталією Улинець поговоримо про вплив репутації на бізнес-задачі компанії, розбудову та підтримку репутації, зміни  підходів до роботи з репутацією на тлі повномасштабної війни, а також на практичних кейсах розберемо актуальні методи управління репутацією, маркери та характеристики, формування позитивного сприйняття та довіри серед стейкхолдерів.

Ця зустріч запланована на 10 жовтня о 16:00 і відбудеться в офлайн-форматі. Місце проведення: Освіторія Хаб за адресою вул. Князів Острозьких, 2.

Важливо: Зустріч проводитиметься вживу. Онлайн-трансляції не передбачено.

Спікер: Наталія Улинець, Засновниця та директорка агенції комунікацій Perfect PR з більш ніж 10-річним досвідом на ринку комунікацій

Якщо у вас є питання з цієї теми, які б хотіли обговорити на зустрічі, ви можете їх заздалегідь надіслати у відповідь на цей лист.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

До зустрічі на нашому заході!

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Чуйко

Зв'язатись
+38 093 655 39 22

Партнери

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: