fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Комітету Асоціації з питань відновлення України з Олексієм Соболевим, Заступником Міністра економіки України

  • Дата: 02/04/2024 (ВТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 16:00 - 17:30
Місце проведення:

Платформа ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Комітету Асоціації з питань відновлення України з Олексієм Соболевим, Заступником Міністра економіки України. Дата: 02 квітня2024. Час: 16:00 17:30. Мова: Українська. Місце проведення: Платформа ZOOM. Комітет Асоціації з питань відновлення України запрошує вас на зустріч з Олексієм Соболевим, Заступником міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, яка відбудеться 2 квітня 2024 року о 16:00. Під час зустрічі плануємо обговорити з Міністерством програму фінансової підтримки Україні від ЄС «Ukraine Facility» та план Уряду для реалізації «Ukraine Facility», зокрема можливість бізнесу долучитися до його реалізації, індикатори виконання плану тощо. Будь ласка, зверніть увагу, що це зустріч Комітету Асоціації з питань відновлення України. Якщо ваша компанія не входить до Комітету Асоціації, але Ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації.   До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Нікіта Гавриленко. E-mail [email protected].

Комітет Асоціації з питань відновлення України запрошує вас на зустріч з Олексієм Соболевим, Заступником міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, яка відбудеться 2 квітня 2024 року о 16:00.

Під час зустрічі плануємо обговорити з Міністерством програму фінансової підтримки Україні від ЄС «Ukraine Facility» та план Уряду для реалізації «Ukraine Facility», зокрема можливість бізнесу долучитися до його реалізації, індикатори виконання плану тощо.

Будь ласка, зверніть увагу, що це зустріч Комітету Асоціації з питань відновлення України. Якщо ваша компанія не входить до Комітету Асоціації, але Ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації.

 

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Нікіта Гавриленко

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: