fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Комітету Асоціації з питань відновлення України з Олександром Мельниченко, в.о. виконавчого директора UkraineInvest

  • Дата: 01/03/2024 (ПТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 14:00 - 15:30
Місце проведення:

платформа ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Комітету Асоціації з питань відновлення України з Олександром Мельниченко, в.о. виконавчого директора UkraineInvest. Дата: 01 березня2024. Час: 14:00 15:30. Мова: Українська. Місце проведення: платформа ZOOM. Комітет Асоціації з питань відновлення України планує зустріч з в.о. виконавчого директора UkraineInvest Олександром Мельниченко, яка відбудеться 1 березня 2024 року о 14:00. Під час зустрічі плануємо дізнатись про плани нового очільника UkraineInvest на 2024 рік, обговорити реалізацію спільних проєктів, в тому числі подальший розвиток та просування Інвестиційної мапи, а також знайти нові можливості для співпраці. Будь ласка, зверніть увагу, що це зустріч Комітету Асоціації з питань відновлення України. Якщо ваша компанія не входить до Комітету Асоціації, але Ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected]. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Нікіта Гавриленко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 27 19.

Комітет Асоціації з питань відновлення України планує зустріч з в.о. виконавчого директора UkraineInvest Олександром Мельниченко, яка відбудеться 1 березня 2024 року о 14:00.

Під час зустрічі плануємо дізнатись про плани нового очільника UkraineInvest на 2024 рік, обговорити реалізацію спільних проєктів, в тому числі подальший розвиток та просування Інвестиційної мапи, а також знайти нові можливості для співпраці.

Будь ласка, зверніть увагу, що це зустріч Комітету Асоціації з питань відновлення України. Якщо ваша компанія не входить до Комітету Асоціації, але Ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected].

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Нікіта Гавриленко

Зв'язатись
+380 (67) 218 27 19
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: