fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч із Заступником Міністра фінансів України – Сергієм Верлановим.

  • Дата: 07/12/2018 (ПТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 10:00 - 12:00
Місце проведення:

Зал G

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч із Заступником Міністра фінансів України – Сергієм Верлановим.. Дата: 07 грудня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: Українська. Місце проведення: Зал G. Європейська Бізнес Асоціація запрошує на зустріч із Заступником Міністра фінансів України - Сергієм Верлановим. Питання, що пропонуються для обговорення: - скасування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних на неплатника ПДВ. - Зміни в Закон України Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» від 6 лютого 2018 №2275-VIII. - Тимчасовий реєстр ПДВ. - Проект закону про скасування Указу Президента «Про застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки» №436/95 від 12 червня 1995 року. - Заокруглення по постанові НБУ №25 від 16.03.2018, правила відображення в бухгалтерському і податковому обліку. - Запровадження електронної акцизної марки. Статус, плани Міністерства, напрацювання. - Позиція Міністерства щодо виключення з Податкового кодексу можливості переробки вилучених в дохід держави алкогольних напоїв. Застосовувати тільки знищення. - Позиція міністерства щодо створення реєстру на базі ДФС з переліком сайтів, на яких реалізується алкоголь з прив’язкою до ліцензій на право торгівлі. При відсутності в реєстрі сайт автоматично підлягає блокуванню. - Позиція міністерства щодо встановлення обмежень на пересилання алкогольних напоїв засобами поштового зв’язку. - Перспективи запровадження Єдиного казначейського рахунку для сплати митних платежів.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Артемчук Наталія. E-mail natalia.artemchuk@eba.com.ua. Контактний телефон. 0672181533.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує на зустріч із Заступником Міністра фінансів України – Сергієм Верлановим.
Питання, що пропонуються для обговорення:
– скасування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних на неплатника ПДВ.
– Зміни в Закон України Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» від 6 лютого 2018 №2275-VIII.
– Тимчасовий реєстр ПДВ.
– Проект закону про скасування Указу Президента «Про застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки» №436/95 від 12 червня 1995 року.
– Заокруглення по постанові НБУ №25 від 16.03.2018, правила відображення в бухгалтерському і податковому обліку.
– Запровадження електронної акцизної марки. Статус, плани Міністерства, напрацювання.
– Позиція Міністерства щодо виключення з Податкового кодексу можливості переробки вилучених в дохід держави алкогольних напоїв. Застосовувати тільки знищення.
– Позиція міністерства щодо створення реєстру на базі ДФС з переліком сайтів, на яких реалізується алкоголь з прив’язкою до ліцензій на право торгівлі. При відсутності в реєстрі сайт автоматично підлягає блокуванню.
– Позиція міністерства щодо встановлення обмежень на пересилання алкогольних напоїв засобами поштового зв’язку.
– Перспективи запровадження Єдиного казначейського рахунку для сплати митних платежів.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Артемчук Наталія

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: