fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч із керівництвом Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

  • Дата: 27/01/2022 (ЧТ)
  • Мова: українська з перекладом
  • Час: 14:00 - 15:30
Місце проведення:

онлайн на платформі Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч із керівництвом Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Дата: 27 січня2022. Час: 14:00 15:30. Мова: українська з перекладом. Місце проведення: онлайн на платформі Zoom. Кібератака на державні органи, яка сталась 14 січня – не перша й, на жаль, може бути не остання для України. З 2014 року проти країни ведеться гібридна війна, й масивні кібератаки – частина цієї війни. Атака, яка сталась нещодавно – найбільша за поширенням протягом останніх 4 років. Водночас, неможливо передбачити, де і кого зловмисники атакують знов, і хто постраждає. Хоча все ж дуже варто, адже кіберзлочинці атакують інформаційні системи з метою наживи на користувачах та компаніях. Протягом останніх років Держспецзвязку вдалось суттєво підвищити кіберстійкість держави, а протягом останнього року в Україні відбулись наймасштабніші зміни, які, в тому числі, допоможуть захистити й український бізнес. 27 січня Європейська Бізнес Асоціація запрошує на зустріч з керівництвом Держспецзвязку, де буде йти мова про актуальні кіберзагрози, як побудувати кіберзахист в компанії, де знайти людей та чим може бути корисна державно-приватна взаємодія. Питання до обговорення: Кіберзагрози: до чого готуватись? Кіберзахист в компанії – як це має працювати й з чого почати? Кадровий потенціал: як знайти людей? Державно-приватна взаємодія: як це може допомогти бізнесу і які можливості є в Україні? Для Медіа: Участь представників медіа можлива виключно після попередньої акредитації за e-mail Oksana.Myronko@eba.com.ua. Акредитація здійснюється до 27 січня, 12:00. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо на вас на нашій зустрічі.Спікери. Віктор Жора. Заступник голови Держспецзвязку з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. Олександр Потій. Заступник голови Державної служби спеціального звязку та захисту інформації України, доктор наук, професор. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail Events@eba.com.ua. Контактний телефон. +380672180903.

Кібератака на державні органи, яка сталась 14 січня – не перша й, на жаль, може бути не остання для України. З 2014 року проти країни ведеться гібридна війна, й масивні кібератаки – частина цієї війни. Атака, яка сталась нещодавно – найбільша за поширенням протягом останніх 4 років.

Водночас, неможливо передбачити, де і кого зловмисники атакують знов, і хто постраждає. Хоча все ж дуже варто, адже кіберзлочинці атакують інформаційні системи з метою наживи на користувачах та компаніях.

Протягом останніх років Держспецзв’язку вдалось суттєво підвищити кіберстійкість держави, а протягом останнього року в Україні відбулись наймасштабніші зміни, які, в тому числі, допоможуть захистити й український бізнес.

27 січня Європейська Бізнес Асоціація запрошує на зустріч з керівництвом Держспецзв’язку, де буде йти мова про актуальні кіберзагрози, як побудувати кіберзахист в компанії, де знайти людей та чим може бути корисна державно-приватна взаємодія.

Питання до обговорення:

  • Кіберзагрози: до чого готуватись?
  • Кіберзахист в компанії – як це має працювати й з чого почати?
  • Кадровий потенціал: як знайти людей?
  • Державно-приватна взаємодія: як це може допомогти бізнесу і які можливості є в Україні?

Для Медіа: Участь представників медіа можлива виключно після попередньої акредитації за e-mail Oksana.Myronko@eba.com.ua. Акредитація здійснюється до 27 січня, 12:00.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо на вас на нашій зустрічі.

Спікери

1 / 2
Віктор Жора
Заступник голови Держспецзв'язку з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації
Олександр Потій
Заступник голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, доктор наук, професор
Віктор Жора
Олександр Потій

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
+380672180903
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: