fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч HR Комітету: Свіжі HR тренди

  • Дата: 25/06/2019 (ВТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 17:30 - 19:30
Місце проведення:

Офіс ЕВА у Львові вул. Вербицького, 3, оф.2 м. Львів

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч HR Комітету: Свіжі HR тренди. Дата: 25 червня2019. Час: 17:30 19:30. Мова: Українська. Місце проведення: Офіс ЕВА у Львові вул. Вербицького, 3, оф.2 м. Львів. Запрошуємо HRів та управлінців компаній - членів Асоціації на зустріч про свіжі тренди в HR, що плануємо провести 25 червня о 17.30 в офісі ЕВА у Львові на вул. Вербицького, 3, оф.2. Будемо обговорювати тренди в HR сфері в Україні та світі, а також їх взаємозвязок з  реаліями кожного HR менеджера - учасника зустрічі. Ви зможете краще зрозуміти чим живуть ваші колеги, де ви з точки зору трендів та чи рухаємося ми в ногу з часом. Обмін досвідом, дружня атмосфера та жодних формальних кліше.  Модеруватиме зустріч - Олена Скиба, HR директор Кредобанку. Реєстрація на зустріч обовязкова, не більше 2 учасників від компанії.

Запрошуємо HRів та управлінців компаній – членів Асоціації на зустріч про свіжі тренди в HR, що плануємо провести 25 червня о 17.30 в офісі ЕВА у Львові на вул. Вербицького, 3, оф.2.

Будемо обговорювати тренди в HR сфері в Україні та світі, а також їх взаємозв’язок з  реаліями кожного HR менеджера – учасника зустрічі.

Ви зможете краще зрозуміти чим живуть ваші колеги, де ви з точки зору трендів та чи рухаємося ми в ногу з часом. Обмін досвідом, дружня атмосфера та жодних формальних кліше. 

Модеруватиме зустріч – Олена Скиба, HR директор “Кредобанку”.

Реєстрація на зустріч обов’язкова, не більше 2 учасників від компанії.

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: