fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Фінансово-податкового комітету Офісу Асоціації у Дніпрі з ГУ ДПС у Дніпропетровській області 

  • Дата: 22/09/2023 (ПТ)
  • Час: 11:00 - 12:00
Місце проведення:

Zoom.us

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Фінансово-податкового комітету Офісу Асоціації у Дніпрі з ГУ ДПС у Дніпропетровській області . Дата: 22 вересня2023. Час: 11:00 12:00. Місце проведення: Zoom.us. Шановні колеги! Запрошуємо вас 22 вересня об 11:00 на зустріч Фінансово-податкового комітету Офісу Асоціації у Дніпрі з ГУ ДПС у Дніпропетровській області для обговорення наступних питань: Скасування мораторію на проведення податкових перевірок. Подання таблиці даних платника податку на додану вартість. Дотримання законодавства у сфері застосування РРО/ПРРО. Формат зустрічі: онлайн (на платформі Zoom), за попередньою реєстрацією та тільки для членів Європейської Бізнес Асоціації.Спікери. Леонід Карпов. Партнер AC Crowe Ukraine, податки та ТЦУ, фахівець у сфері податкового консультування, кандидат економічних наук, член Громадської ради при Міністерстві фінансів України. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Алла Чуприна. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380965051311.

Шановні колеги!

Запрошуємо вас 22 вересня об 11:00 на зустріч Фінансово-податкового комітету Офісу Асоціації у Дніпрі з ГУ ДПС у Дніпропетровській області для обговорення наступних питань:

  1. Скасування мораторію на проведення податкових перевірок.
  2. Подання таблиці даних платника податку на додану вартість.
  3. Дотримання законодавства у сфері застосування РРО/ПРРО.
Формат зустрічі: онлайн (на платформі Zoom), за попередньою реєстрацією та тільки для членів Європейської Бізнес Асоціації.

Спікери

1 / 1
Леонід Карпов
Партнер AC Crowe Ukraine, податки та ТЦУ, фахівець у сфері податкового консультування, кандидат економічних наук, член Громадської ради при Міністерстві фінансів України
Леонід Карпов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Алла Чуприна

Зв'язатись
+380965051311
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: