fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Фінансово-податкового комітету EBA Dnipro зі Східним міжрегіональним управлінням ДПС по роботі з великими платниками податків

Аудит, бухгалтерський облік Економісти, фінансисти
  • Дата: 26/03/2024 (ВТ)
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Zoom.us

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Фінансово-податкового комітету EBA Dnipro зі Східним міжрегіональним управлінням ДПС по роботі з великими платниками податків. Дата: 26 березня2024. Час: 11:00 12:30. Місце проведення: Zoom.us. Шановні колеги! Запрошуємо вас 26 березня об 11:00 на зустріч Фінансово-податкового комітету Офісу Асоціації у Дніпрі зі Східним міжрегіональним управлінням ДПС по роботі з великими платниками податків. Експерти розглянуть наступні ключові питання: 1.Періоди, які беруться до уваги при ідентифікації квартальної звітності та застосування податкових різниць. 2.Самостійне виправлення помилок та застосування пені при цьому. 3.Подання декларації з податку на прибуток за оновленою формою. 4.Особливості заповнення обсягів, які декларуються платниками, а також додатку РІ після переходу з єдиного податку з особливостями оподаткування 2 відсотка доходу. 5.Заповнення додатка РІ; актуальні податкові різниці. 6.Збитки минулих періодів. 7.Коригування фінансового результату до оподаткування резидентом Дія Сіті – платником податку на прибуток підприємств на загальних підставах. Формат зустрічі – онлайн на платформі Zoom, за попередньою реєстрацією.Спікери. Леонід Карпов. Партнер AC Crowe Ukraine, податки та ТЦУ, фахівець у сфері податкового консультування, кандидат економічних наук, член Громадської ради при Міністерстві фінансів України. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Алла Чуприна. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380965051311.

Шановні колеги!

Запрошуємо вас 26 березня об 11:00 на зустріч Фінансово-податкового комітету Офісу Асоціації у Дніпрі зі Східним міжрегіональним управлінням ДПС по роботі з великими платниками податків. Експерти розглянуть наступні ключові питання:

1.Періоди, які беруться до уваги при ідентифікації квартальної звітності та застосування податкових різниць.
2.Самостійне виправлення помилок та застосування пені при цьому.
3.Подання декларації з податку на прибуток за оновленою формою.
4.Особливості заповнення обсягів, які декларуються платниками, а також додатку РІ після переходу з єдиного податку з особливостями оподаткування 2 відсотка доходу.
5.Заповнення додатка РІ; актуальні податкові різниці.
6.Збитки минулих періодів.
7.Коригування фінансового результату до оподаткування резидентом Дія Сіті – платником податку на прибуток підприємств на загальних підставах.

Формат зустрічі – онлайн на платформі Zoom, за попередньою реєстрацією.

Спікери

1 / 1
Леонід Карпов
Партнер AC Crowe Ukraine, податки та ТЦУ, фахівець у сфері податкового консультування, кандидат економічних наук, член Громадської ради при Міністерстві фінансів України
Леонід Карпов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Алла Чуприна

Зв'язатись
+380965051311
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: