fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Фінансово-податкового комітету EBA Dnipro з ГУ ДПС у Дніпропетровській області

Підприємництво Фінанси Аудит, бухгалтерський облік Економісти, фінансисти Юристи, GR-спеціалісти
  • Дата: 25/01/2024 (ЧТ)
  • Час: 11:00 - 12:30
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Фінансово-податкового комітету EBA Dnipro з ГУ ДПС у Дніпропетровській області. Дата: 25 січня2024. Час: 11:00 12:30. Запрошуємо вас на зустріч Фінансово-податкового комітету Офісу Асоціації у Дніпрі з ГУ ДПС у Дніпропетровській області, де плануємо розглянути наступні питання: Форма № 20-ОПП. Постанова Кабінету Міністрів України від 11.12.2019 № 1165 (питання зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних з урахуванням змін і доповнень). Річні перерахунки (ПДВ та ПДФО). Формат зустрічі: онлайн (на платформі Zoom), за попередньою реєстрацією та тільки для членів Європейської Бізнес Асоціації.Спікери. Леонід Карпов. Партнер AC Crowe Ukraine, податки та ТЦУ, фахівець у сфері податкового консультування, кандидат економічних наук, член Громадської ради при Міністерстві фінансів України. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Алла Чуприна. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380965051311.

Запрошуємо вас на зустріч Фінансово-податкового комітету Офісу Асоціації у Дніпрі з ГУ ДПС у Дніпропетровській області, де плануємо розглянути наступні питання:

  1. Форма № 20-ОПП.
  2. Постанова Кабінету Міністрів України від 11.12.2019 № 1165 (питання зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних з урахуванням змін і доповнень).
  3. Річні перерахунки (ПДВ та ПДФО).
Формат зустрічі: онлайн (на платформі Zoom), за попередньою реєстрацією та тільки для членів Європейської Бізнес Асоціації.

Спікери

1 / 1
Леонід Карпов
Партнер AC Crowe Ukraine, податки та ТЦУ, фахівець у сфері податкового консультування, кандидат економічних наук, член Громадської ради при Міністерстві фінансів України
Леонід Карпов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Алла Чуприна

Зв'язатись
+380965051311
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: