fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Фінансово-податкового комітету Асоціації у Дніпрі з Державною податковою службою у Дніпропетровській області

  • Дата: 16/02/2022 (СР)
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Фінансово-податкового комітету Асоціації у Дніпрі з Державною податковою службою у Дніпропетровській області. Дата: 16 лютого2022. Час: 11:00 12:30. Місце проведення: Zoom. Запрошуємо вас на зустріч Фінансово-податкового комітету Асоціації у Дніпрі з Головним управлінням Державної податкової служби у Дніпропетровській області в онлайн форматі. Під час заходу плануємо обговорити такі питання: «Ділова мета» для цілей ТЦУ. Пов’язані особи. Нерезиденти. Представництва та ТЦУ. Платежі, прирівняні до дивідендів. «Сировинні товари» та «котирувальні ціни». Зіставні операції. Відповідальність за порушення по ТЦУ. Судова практика по ТЦУ. Формат зустрічі: онлайн на платформі Zoom за попередньою реєстрацією та тільки для членів Європейської Бізнес Асоціації. Якщо у вас є пропозиції до порядку денного або індивідуальні питання, на які ви хочете почути відповідь вже під час зустрічі, - надсилайте їх, будь ласка, на електронну адресу [email protected] до 10 лютого.  Спікери. Леонід Карпов. Партнер AC Crowe Ukraine, податки та ТЦУ, фахівець у сфері податкового консультування, кандидат економічних наук, член Громадської ради при Міністерстві фінансів України. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Алла Чуприна. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380965051311.

Запрошуємо вас на зустріч Фінансово-податкового комітету Асоціації у Дніпрі з Головним управлінням Державної податкової служби у Дніпропетровській області в онлайн форматі.

Під час заходу плануємо обговорити такі питання:

  • «Ділова мета» для цілей ТЦУ.
  • Пов’язані особи. Нерезиденти.
  • Представництва та ТЦУ.
  • Платежі, прирівняні до дивідендів.
  • «Сировинні товари» та «котирувальні ціни».
  • Зіставні операції.
  • Відповідальність за порушення по ТЦУ.
  • Судова практика по ТЦУ.

Формат зустрічі: онлайн на платформі Zoom за попередньою реєстрацією та тільки для членів Європейської Бізнес Асоціації.
Якщо у вас є пропозиції до порядку денного або індивідуальні питання, на які ви хочете почути відповідь вже під час зустрічі, – надсилайте їх, будь ласка, на електронну адресу [email protected] до 10 лютого.

 

Спікери

1 / 1
Леонід Карпов
Партнер AC Crowe Ukraine, податки та ТЦУ, фахівець у сфері податкового консультування, кандидат економічних наук, член Громадської ради при Міністерстві фінансів України
Леонід Карпов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Алла Чуприна

Зв'язатись
+380965051311
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: