fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації щодо питань електронного документообігу в Україні

  • Дата: 27/07/2022 (СР)
  • Мова: Українська
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Онлайн, Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Асоціації щодо питань електронного документообігу в Україні. Дата: 27 липня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: Українська. Місце проведення: Онлайн, Zoom. Україна займає провідні позиції за темпами цифровізації державних послуг. Наразі одним з пріоритетних очікувань бізнесу є дієвий, зручний та узгоджений електронний документообіг, який пришвидшить різні процеси в середині нашої країни. Тому 27 липня об 11:00 на базі Асоціації відбудеться зустріч з представниками основних стейкхолдерів з боку держави щодо електронного документообігу, а саме з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством юстиції України, Державною архівною службою України та ДП «Державний центр інформаційних ресурсів України». На зустрічі обговорюватимуться питання: Можливість обміну електронними документами, згенерованими в різних системах електронного документообігу Використання простого електронного підпису при підписанні кадрових документів суб’єктів господарювання Зустріч відбудеться 27 липня об 11:00 на ресурсі Zoom. Лінк на підключення буде надісланий після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Вікторія Куликова. E-mail [email protected]

Україна займає провідні позиції за темпами цифровізації державних послуг. Наразі одним з пріоритетних очікувань бізнесу є дієвий, зручний та узгоджений електронний документообіг, який пришвидшить різні процеси в середині нашої країни.

Тому 27 липня об 11:00 на базі Асоціації відбудеться зустріч з представниками основних стейкхолдерів з боку держави щодо електронного документообігу, а саме з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством юстиції України, Державною архівною службою України та ДП «Державний центр інформаційних ресурсів України».

На зустрічі обговорюватимуться питання:

  • Можливість обміну електронними документами, згенерованими в різних системах електронного документообігу
  • Використання простого електронного підпису при підписанні кадрових документів суб’єктів господарювання

Зустріч відбудеться 27 липня об 11:00 на ресурсі Zoom. Лінк на підключення буде надісланий після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Вікторія Куликова

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: