fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Перенесено: Зустріч бізнесу з Президентом України Петром Порошенком

  • Дата: 07/03/2018 (СР)
  • Мова: українська з перекладом на англійську
  • Час: 14:30 - 17:00
  • Реєстрація починаєтьсяоб 13:30
Місце проведення:

InterContinental Kyiv (вул. Велика Житомирська 2а)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Перенесено: Зустріч бізнесу з Президентом України Петром Порошенком. Дата: 07 березня2018. Час: 14:30 17:00. Мова: українська з перекладом на англійську. Реєстрація починається об 13:30. Місце проведення: InterContinental Kyiv (вул. Велика Житомирська 2а). Увага! Зустріч бізнесу з Президентом України Петром Порошенком перенесена. Нові дату і час зустрічі буде повідомлено найближчим часом. Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням запрошує топ-менеджерів на зустріч бізнесу з Президентом України Петром Порошенком, а також іншими вищими державними посадовими особами. Це засідання високого рівня плануємо провести 7 березня в приміщенні готелю InterContinental (вул. Велика Житомирська 2а, м. Київ). Під час зустрічі ми матимемо чудову можливість почути більше про останні досягнення Президента, а також дізнатись більше про реформи у сферах інтересів бізнесу. Зверніть увагу, що попередня реєстрація потрібна, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в розкладі. Важливо! Ми можемо зареєструвати лише одну особу від компанії (СЕО). Це запрошення персональне і не може бути передане комусь іншому. Будь ласка, не забувайте документ, що посвідчує Вашу особу для проходження пунктів безпеки. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Увага! Зустріч бізнесу з Президентом України Петром Порошенком перенесена. Нові дату і час зустрічі буде повідомлено найближчим часом.

Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням запрошує топ-менеджерів на зустріч бізнесу з Президентом України Петром Порошенком, а також іншими вищими державними посадовими особами.

Це засідання високого рівня плануємо провести 7 березня в приміщенні готелю InterContinental (вул. Велика Житомирська 2а, м. Київ).

Під час зустрічі ми матимемо чудову можливість почути більше про останні досягнення Президента, а також дізнатись більше про реформи у сферах інтересів бізнесу.

Зверніть увагу, що попередня реєстрація потрібна, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в розкладі.

Важливо!

  • Ми можемо зареєструвати лише одну особу від компанії (СЕО).
  • Це запрошення персональне і не може бути передане комусь іншому.
  • Будь ласка, не забувайте документ, що посвідчує Вашу особу для проходження пунктів безпеки.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Громадянство
Зареєструватися
Закрити - 1
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: