fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації з Юрієм Щиголем, Головою Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

  • Дата: 26/10/2023 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 12:00 - 14:00
Місце проведення:

Онлайн на платформі Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Асоціації з Юрієм Щиголем, Головою Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Дата: 26 жовтня2023. Час: 12:00 14:00. Мова: Українська. Місце проведення: Онлайн на платформі Zoom. Захист критичної інфраструктури під час війни є одним із важливих завдань держави, зокрема Держспецзвязку. Ворог постійно змінює тактику, здійснюючи кібератаки, завдаючи ударів ракетами та дронами. Оскільки бізнес є одним із головних стейкхолдерів в частині захисту критичної інфраструктури, його робота залежить від того, наскільки виробничі потужності будуть забезпечені електроенергією, чи будуть захищені системи від кібератак. Тому, Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас долучитися до зустрічі з Юрієм Щиголем, Головою Держспецзвязку, яка відбудеться 26 жовтня о 12:00 на платформі Zoom у рамках заходу «Держава і бізнес: посилення стійкості критичної інфраструктури до російських атак». Зустріч буде присвячена створенню координаційного штабу, яке ініціює Держспецзв’язку та куди увійдуть фахівці ДССЗЗІ та представники провідних бізнес-асоціацій. Це дозволить оперативно інформувати представників бізнесу про ризики, які виникають для окремих секторів забезпечення життєдіяльності, про ключові новації в сфері захисту критичної інфраструктури, а також про наявні інструменти, які дозволять підприємцям посилити як власну стійкість під час війни, так і критичної інфраструктури, від якої вони залежать. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Тимошенко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 09 04.

Захист критичної інфраструктури під час війни є одним із важливих завдань держави, зокрема Держспецзв’язку. Ворог постійно змінює тактику, здійснюючи кібератаки, завдаючи ударів ракетами та дронами. Оскільки бізнес є одним із головних стейкхолдерів в частині захисту критичної інфраструктури, його робота залежить від того, наскільки виробничі потужності будуть забезпечені електроенергією, чи будуть захищені системи від кібератак.

Тому, Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас долучитися до зустрічі з Юрієм Щиголем, Головою Держспецзв’язку, яка відбудеться 26 жовтня о 12:00 на платформі Zoom у рамках заходу «Держава і бізнес: посилення стійкості критичної інфраструктури до російських атак».

Зустріч буде присвячена створенню координаційного штабу, яке ініціює Держспецзв’язку та куди увійдуть фахівці ДССЗЗІ та представники провідних бізнес-асоціацій. Це дозволить оперативно інформувати представників бізнесу про ризики, які виникають для окремих секторів забезпечення життєдіяльності, про ключові новації в сфері захисту критичної інфраструктури, а також про наявні інструменти, які дозволять підприємцям посилити як власну стійкість під час війни, так і критичної інфраструктури, від якої вони залежать.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Тимошенко

Зв'язатись
+380 (67) 218 09 04
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: