fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації з Ярославом Железняком, Заступником голови Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики

  • Дата: 21/12/2023 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 15:30 - 17:30
Місце проведення:

платформа ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Асоціації з Ярославом Железняком, Заступником голови Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики. Дата: 21 грудня2023. Час: 15:30 17:30. Мова: Українська. Місце проведення: платформа ZOOM. Європейська Бізнес Асоціація запрошує компанії на зустріч Податкового комітету з Ярославом Железняком, Заступником голови Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики, яка відбудеться 21 грудня 2023 року об 15:30. Порядок денний: 1.  Підведення підсумків 2023 року у сфері податкових змін. 2. Результати роботи ТСК, яка розглядає питання тиску на бізнес з боку правоохоронних органів. 3. Плани Податкового комітету на 2024 рік. 4. Перезавантаження Бюро економічної безпеки. 5. Різне. Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA запрошені до участі у заході. Якщо ваша компанія не входить до Асоціації, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу [email protected]. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Наталія Артемчук. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 15 33.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує компанії на зустріч Податкового комітету з Ярославом Железняком, Заступником голови Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики, яка відбудеться 21 грудня 2023 року об 15:30.

Порядок денний:

1.  Підведення підсумків 2023 року у сфері податкових змін.

2. Результати роботи ТСК, яка розглядає питання тиску на бізнес з боку правоохоронних органів.

3. Плани Податкового комітету на 2024 рік.

4. Перезавантаження Бюро економічної безпеки.

5. Різне.

Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA запрошені до участі у заході. Якщо ваша компанія не входить до Асоціації, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу Join@eba.com.ua.

Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Наталія Артемчук

Зв'язатись
+380 (67) 218 15 33
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: