fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації з Ярославом Железняком, Заступником голови Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики

  • Дата: 10/10/2023 (ВТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Онлайн на платформі Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Асоціації з Ярославом Железняком, Заступником голови Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики. Дата: 10 жовтня2023. Час: 11:00 12:30. Мова: Українська. Місце проведення: Онлайн на платформі Zoom. Європейська Бізнес Асоціація запрошує на зустріч з Ярославом Железняком, заступником голови Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики, яка відбудеться 10 жовтня об 11:00. Учасники матимуть змогу обговорити з паном Железняком проєкт Закону України №10088 щодо перезавантаження Бюро економічної безпеки України (БЕБ). Якісне перезавантаження БЕБ є вкрай важливим для бізнес-спільноти, до того ж, це одна з реформ в рамках наших зобов’язань перед міжнародними партнерами. Тож ми запрошуємо вас долучатися до дискусії щодо втілення якісної реформи БЕБ у життя. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обовязковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Наталія Артемчук. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 15 33.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує на зустріч з Ярославом Железняком, заступником голови Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики, яка відбудеться 10 жовтня об 11:00.

Учасники матимуть змогу обговорити з паном Железняком проєкт Закону України №10088 щодо перезавантаження Бюро економічної безпеки України (БЕБ). Якісне перезавантаження БЕБ є вкрай важливим для бізнес-спільноти, до того ж, це одна з реформ в рамках наших зобов’язань перед міжнародними партнерами. Тож ми запрошуємо вас долучатися до дискусії щодо втілення якісної реформи БЕБ у життя.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Наталія Артемчук

Зв'язатись
+380 (67) 218 15 33
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: