fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації з Сергієм Князєвим, Головою Національної Поліції України

  • Дата: 26/02/2018 (ПН)
  • Мова: Українська (Без перекладу)
  • Час: 10:00 - 12:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Асоціації з Сергієм Князєвим, Головою Національної Поліції України. Дата: 26 лютого2018. Час: 10:00 12:00. Мова: Українська (Без перекладу). Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на зустріч з Cергієм Князєвим, Головою Національної поліції України. 26 лютого ми будемо обговорювати всі проблеми, пов’язані з відповідальністю Національної поліції України. Ця зустріч відбудеться в Офісі Асоціації, Андріївський узвіз 1А. Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні. Просимо звернути увагу на обмеження у реєстрації, до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на зустріч з Cергієм Князєвим, Головою Національної поліції України.

26 лютого ми будемо обговорювати всі проблеми, пов’язані з відповідальністю Національної поліції України. Ця зустріч відбудеться в Офісі Асоціації, Андріївський узвіз 1А.

Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні.

Просимо звернути увагу на обмеження у реєстрації, до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: