fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації з Ростиславом Шурмою, Заступником Керівника Офісу Президента України

  • Дата: 13/07/2023 (ЧТ)
  • Мова: українська (з перекладом)
  • Час: 14:00 - 15:30
  • Початок реєстраціїо 13:30
Місце проведення:

Готель «Інтерконтиненталь» (Велика Житомирська, 2А)

РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Асоціації з Ростиславом Шурмою, Заступником Керівника Офісу Президента України. Дата: 13 липня2023. Час: 14:00 15:30. Мова: українська (з перекладом). Початок реєстрації о 13:30. Місце проведення: Готель «Інтерконтиненталь» (Велика Житомирська, 2А). Реєстрація закрита! Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас долучитися до зустрічі з Ростиславом Шурмою, Заступником Керівника Офісу Президента України, яка відбудеться 13 липня о 14:00.  Учасники зустрічі зможуть обговорити з паном Шурмою актуальні для бізнесу питання економічного блоку та інвестклімату, макроекономічну ситуацію, реформи та розвиток важливих для української економіки індустрій.  Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовʼязкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Мудрик. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 09 03.

Реєстрація закрита!

Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас долучитися до зустрічі з Ростиславом Шурмою, Заступником Керівника Офісу Президента України, яка відбудеться 13 липня о 14:00. 

Учасники зустрічі зможуть обговорити з паном Шурмою актуальні для бізнесу питання економічного блоку та інвестклімату, макроекономічну ситуацію, реформи та розвиток важливих для української економіки індустрій. 

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовʼязкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Мудрик

Зв'язатись
+380 (67) 218 09 03
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: