fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації з представниками Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури та Ради бізнес-омбудсмена щодо участі будівельних та інжинірингових компаній у відбудові України

  • Дата: 22/08/2023 (ВТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 13:00 - 14:30
Місце проведення:

Офіс Ради бізнес-омбудсмена (БЦ "Поділ Плаза", вул. Спаська, 30А)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Асоціації з представниками Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури та Ради бізнес-омбудсмена щодо участі будівельних та інжинірингових компаній у відбудові України. Дата: 22 серпня2023. Час: 13:00 14:30. Мова: Українська. Місце проведення: Офіс Ради бізнес-омбудсмена (БЦ Поділ Плаза, вул. Спаська, 30А). Запрошуємо будівельні та інжинірингові компанії Асоціації на зустріч з представниками Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури та Ради бізнес-омбудсмена, 22 серпня о 13:00 в змішаному (онлайн\офлайн) форматі. На зустрічі поспілкуємось щодо питань роботи Агентства відновлення та розвитку інфраструктури, тендерів, планів з новими проєктами відбудови, можливих стримуючих факторів для участі компаній у відбудові, тощо. Кількість місць для офлайн участі обмежена.  Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо на вас!  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Вікторія Куликова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 656 08 70.

Запрошуємо будівельні та інжинірингові компанії Асоціації на зустріч з представниками Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури та Ради бізнес-омбудсмена, 22 серпня о 13:00 в змішаному (онлайн\офлайн) форматі.

На зустрічі поспілкуємось щодо питань роботи Агентства відновлення та розвитку інфраструктури, тендерів, планів з новими проєктами відбудови, можливих стримуючих факторів для участі компаній у відбудові, тощо.

Кількість місць для офлайн участі обмежена. 

Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо на вас!

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Вікторія Куликова

Зв'язатись
+380 (67) 656 08 70
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Оберіть форму відвідування
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: