fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації з Оленою Шуляк, головою партії «Слуга Народу»

  • Дата: 04/05/2022 (СР)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 10:00 - 11:00
Місце проведення:

Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Асоціації з Оленою Шуляк, головою партії «Слуга Народу». Дата: 04 травня2022. Час: 10:00 11:00. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us. Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас на зустріч з Оленою Шуляк, головою партії «Слуга Народу», заступницею голови Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Під час зустрічі ми обговоримо перспективи повоєнної відбудови України, в тому числі законодавчі ініціативи авторства пані Олени, зокрема законопроєкти №7282 та №7198 щодо першочергових заходів реформування сфери містобудівної діяльності та щодо компенсації за пошкодження і знищення нерухомого майна внаслідок бойових дій відповідно. Зустріч відбудеться на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступне після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Вікторія Куликова. E-mail viktoriia.kulykova@eba.com.ua. Контактний телефон. +380 (67) 656-08-70.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас на зустріч з Оленою Шуляк, головою партії «Слуга Народу», заступницею голови Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Під час зустрічі ми обговоримо перспективи повоєнної відбудови України, в тому числі законодавчі ініціативи авторства пані Олени, зокрема законопроєкти №7282 та №7198 щодо першочергових заходів реформування сфери містобудівної діяльності та щодо компенсації за пошкодження і знищення нерухомого майна внаслідок бойових дій відповідно.

Зустріч відбудеться на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступне після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Вікторія Куликова

Зв'язатись
+380 (67) 656-08-70
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: