fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації з Оксаною Маркаровою, Послом України в США

  • Дата: 27/06/2024 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 16:00 - 17:00 Kyiv time
Місце проведення:

Онлайн через Zoom

РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Асоціації з Оксаною Маркаровою, Послом України в США. Дата: 27 червня2024. Час: 16:00 17:00. Мова: українська. Місце проведення: Онлайн через Zoom. Ми раді оголосити про спеціальну зустріч, організовану Європейською Бізнес Асоціацією за участі Оксани Маркарової, Надзвичайної та Повноважної Амбасадорки України в США. Цей захід стане унікальною платформою для поглибленого обговорення критичних глобальних питань, стратегічних ініціатив України на міжнародній арені та аналізу результатів трьох ключових глобальних подій останнього часу. Основні  теми для обговорення: Конференція з відновлення України в Берліні, міжнародне партнерство, інвестиційні можливості та стратегічні плани, спрямовані на забезпечення сталого розвитку та економічного відновлення в Україні. Саміт G7, огляд ключових резолюцій, дипломатичних стратегій України та наслідків для глобального економічного та політичного простору. Глобальний саміт миру, цілі саміту, ключові результати та спільні зусилля, необхідні для вирішення війни в Україні. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Мудрик. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 09 03.

Ми раді оголосити про спеціальну зустріч, організовану Європейською Бізнес Асоціацією за участі Оксани Маркарової, Надзвичайної та Повноважної Амбасадорки України в США. Цей захід стане унікальною платформою для поглибленого обговорення критичних глобальних питань, стратегічних ініціатив України на міжнародній арені та аналізу результатів трьох ключових глобальних подій останнього часу.

Основні  теми для обговорення:

  • Конференція з відновлення України в Берліні, міжнародне партнерство, інвестиційні можливості та стратегічні плани, спрямовані на забезпечення сталого розвитку та економічного відновлення в Україні.
  • Саміт G7, огляд ключових резолюцій, дипломатичних стратегій України та наслідків для глобального економічного та політичного простору.
  • Глобальний саміт миру, цілі саміту, ключові результати та спільні зусилля, необхідні для вирішення війни в Україні.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Мудрик

Зв'язатись
+380 (67) 218 09 03
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: