fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації з Маркіяном Ключковським, Виконавчим директором міжнародного Реєстру збитків, завданих агресією російської федерації проти України

  • Дата: 22/03/2024 (ПТ)
  • Мова: українська
  • Час: 17:00 - 18:30
Місце проведення:

через Zoom

РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Асоціації з Маркіяном Ключковським, Виконавчим директором міжнародного Реєстру збитків, завданих агресією російської федерації проти України. Дата: 22 березня2024. Час: 17:00 18:30. Мова: українська. Місце проведення: через Zoom. Збитки України внаслідок російської агресії зростають з кожним днем. Водночас бізнесу та населенню важливо фіксувати усі випадки пошкодження та руйнування майна для отримання компенсації у майбутньому. З цією метою був створений Реєстр збитків, завданих агресією російської федерації проти України, на основі якого буде сформований міжнародний компенсаційний механізм для відшкодування цих збитків. У зв’язку з цим Європейська Бізнес Асоціація запрошує на зустріч з Маркіяном Ключковським, виконавчим директором міжнародного Реєстру збитків, завданих агресією Російської Федерації проти України, яка відбудеться 22 березня о 17:00 за київським часом. Вже незабаром розпочнеться операційна діяльність Реєстру – буде відкритий частковий прийом заяв від фізичних осіб, а згодом і від бізнесу. Тож разом з паном Ключковським ми обговоримо, як буде відбуватися процес прийняття заяв, а також які важливі оновлення щодо роботи Реєстру варто знати бізнесу. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Мудрик. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 09 03.

Збитки України внаслідок російської агресії зростають з кожним днем. Водночас бізнесу та населенню важливо фіксувати усі випадки пошкодження та руйнування майна для отримання компенсації у майбутньому. З цією метою був створений Реєстр збитків, завданих агресією російської федерації проти України, на основі якого буде сформований міжнародний компенсаційний механізм для відшкодування цих збитків.

У зв’язку з цим Європейська Бізнес Асоціація запрошує на зустріч з Маркіяном Ключковським, виконавчим директором міжнародного Реєстру збитків, завданих агресією Російської Федерації проти України, яка відбудеться 22 березня о 17:00 за київським часом.

Вже незабаром розпочнеться операційна діяльність Реєстру – буде відкритий частковий прийом заяв від фізичних осіб, а згодом і від бізнесу. Тож разом з паном Ключковським ми обговоримо, як буде відбуватися процес прийняття заяв, а також які важливі оновлення щодо роботи Реєстру варто знати бізнесу.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Мудрик

Зв'язатись
+380 (67) 218 09 03
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: