fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації з М.В. Довбенко, Першим заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності

  • Дата: 05/03/2018
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Офіс Асоціації, Андріївський узвіз 1А.

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Асоціації з М.В. Довбенко, Першим заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності. Дата: 05 березня2018. Час: 11:00 12:30. Місце проведення: Офіс Асоціації, Андріївський узвіз 1А.. Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на зустріч з Михайлом Довбенко, Першим заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності. 5 березня ми будемо обговорювати перспективи прийняття Закону про валюту, пропозиції щодо змін до законодавства, яке регулює переказ коштів, а також інші актуальні для фінансової сфери питання. Ця зустріч відбудеться в Офісі Асоціації, Андріївський узвіз 1А. Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на зустріч з Михайлом Довбенко, Першим заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності.

5 березня ми будемо обговорювати перспективи прийняття Закону про валюту, пропозиції щодо змін до законодавства, яке регулює переказ коштів, а також інші актуальні для фінансової сфери питання. Ця зустріч відбудеться в Офісі Асоціації, Андріївський узвіз 1А.

Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: