fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Податкового комітету Асоціації

  • Дата: 19/10/2023 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 16:30 - 18:00
Місце проведення:

Платформа ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Податкового комітету Асоціації. Дата: 19 жовтня2023. Час: 16:30 18:00. Мова: Українська. Місце проведення: Платформа ZOOM. Європейська Бізнес Асоціація запрошує компанії на зустріч Податкового комітету Асоціації, яка відбудеться 19 жовтня 2023 року об 16:30. Порядок денний: Обговорення пропозицій до ПЗУ 8137. Лист ЄБА. Проблеми підготовки звітності по КІК. Попереднє обговорення питань по е-аудиту. Лист ЄБА  Різне. Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA запрошені до участі у заході. Якщо ваша компанія не входить до Асоціації, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу [email protected]. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Наталія Артемчук. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 15 33.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує компанії на зустріч Податкового комітету Асоціації, яка відбудеться 19 жовтня 2023 року об 16:30.

Порядок денний:

  1. Обговорення пропозицій до ПЗУ 8137. Лист ЄБА. Проблеми підготовки звітності по КІК.
  2. Попереднє обговорення питань по е-аудиту. Лист ЄБА
  3.  Різне.

Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA запрошені до участі у заході. Якщо ваша компанія не входить до Асоціації, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу Join@eba.com.ua.

Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Наталія Артемчук

Зв'язатись
+380 (67) 218 15 33
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: