fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації з Данилом Гетманцевим, Головою Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

  • Дата: 09/02/2024 (ПТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 13:45 - 15:00
Місце проведення:

платформа ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Асоціації з Данилом Гетманцевим, Головою Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики. Дата: 09 лютого2024. Час: 13:45 15:00. Мова: Українська. Місце проведення: платформа ZOOM. Європейська Бізнес Асоціація запрошує компанії на зустріч Податкового комітету з Данилом Гетманцевим, Головою Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, яка відбудеться 9 лютого 2024 року о 13:45. Порядок денний: Реформування системи оподаткування персональних доходів. Прогресивна шкала ПДФО. Оподаткування домогосподарств. Законопроекти «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення здійснення зовнішньоекономічних операцій з експорту деяких товарів» №10168-2 та «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо вдосконалення здійснення зовнішньоекономічних операцій з експорту деяких товарів» №10169-2. Законопроект №10346 щодо внесення змін до 481 був рекомендований Комітетом прийняти за основу. Різне. Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA запрошені до участі у заході. Якщо ваша компанія не входить до Асоціації, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу [email protected]. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Наталія Артемчук. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 15 33.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує компанії на зустріч Податкового комітету з Данилом Гетманцевим, Головою Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, яка відбудеться 9 лютого 2024 року о 13:45.

Порядок денний:

  1. Реформування системи оподаткування персональних доходів. Прогресивна шкала ПДФО. Оподаткування домогосподарств.
  2. Законопроекти «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення здійснення зовнішньоекономічних операцій з експорту деяких товарів» №10168-2 та «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо вдосконалення здійснення зовнішньоекономічних операцій з експорту деяких товарів» №10169-2.
  3. Законопроект №10346 щодо внесення змін до 481 був рекомендований Комітетом прийняти за основу.
  4. Різне.

Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA запрошені до участі у заході. Якщо ваша компанія не входить до Асоціації, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу Join@eba.com.ua.

Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Наталія Артемчук

Зв'язатись
+380 (67) 218 15 33
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: