fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації з Андрієм Герусом, Головою Парламентського Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

  • Дата: 24/01/2024 (СР)
  • Мова: Українська
  • Час: 12:00 - 13:30
Місце проведення:

платформа ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Асоціації з Андрієм Герусом, Головою Парламентського Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. Дата: 24 січня2024. Час: 12:00 13:30. Мова: Українська. Місце проведення: платформа ZOOM. Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас долучитися до зустрічі з Головою Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрієм Герусом. Зустріч відбудеться 24 січня з 12:00 до 13:30 на платформі Zoom. Під час зустрічі учасники зможуть обговорити наступні питання: Ситуація в українській енергетиці, прогнози та плани на майбутнє. Перспективи внесення змін до Закону Про енергетичну ефективність та приєднання України до бази даних енергоспоживчої продукції ЄС. Проблеми та перспективи розвитку альтернативних джерел енергії в Україні, тощо. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Вікторія Куликова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 656 08 70.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас долучитися до зустрічі з Головою Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрієм Герусом. Зустріч відбудеться 24 січня з 12:00 до 13:30 на платформі Zoom. Під час зустрічі учасники зможуть обговорити наступні питання:

  • Ситуація в українській енергетиці, прогнози та плани на майбутнє.
  • Перспективи внесення змін до Закону Про енергетичну ефективність та приєднання України до бази даних енергоспоживчої продукції ЄС.
  • Проблеми та перспективи розвитку альтернативних джерел енергії в Україні, тощо.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Вікторія Куликова

Зв'язатись
+380 (67) 656 08 70
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: