fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації у Дніпрі з Володимиром Орловим, першим заступником голови Дніпропетровської ОДА

  • Дата: 17/02/2022 (ЧТ)
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Асоціації у Дніпрі з Володимиром Орловим, першим заступником голови Дніпропетровської ОДА. Дата: 17 лютого2022. Час: 11:00 12:30. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Запрошуємо вас долучитися до спеціальної зустрічі з Володимиром Орловим, першим заступником голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, яка відбудеться 17 лютого, 11:00. Під час заходу плануємо обговорити: Оцінка обласною владою нинішньої безпекової ситуації в регіоні. Інформація про оборонні можливості регіону та наявність протоколу дій влади і спеціальних служб у випадку надзвичайних ситуацій (системи оповіщення, оперативні групи реагування, адреси та готовність укриттів або бомбосховищ тощо). Рекомендації для населення і бізнесу щодо попередньої підготовки та поведінки у випадку надзвичайних подій. Зокрема, поради на випадок відсутності мобільного зв’язку, доступу до мережі інтернет тощо. Формат зустрічі: онлайн на платформі Zoom за попередньою реєстрацією та тільки для членів Європейської Бізнес Асоціації. Якщо у вас є пропозиції до порядку денного або індивідуальні питання, на які ви хочете почути відповідь вже під час зустрічі, - надсилайте їх, будь ласка, на електронну адресу [email protected]Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Алла Чуприна. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380965051311.

Запрошуємо вас долучитися до спеціальної зустрічі з Володимиром Орловим, першим заступником голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, яка відбудеться 17 лютого, 11:00.

Під час заходу плануємо обговорити:

  1. Оцінка обласною владою нинішньої безпекової ситуації в регіоні.
  2. Інформація про оборонні можливості регіону та наявність протоколу дій влади і спеціальних служб у випадку надзвичайних ситуацій (системи оповіщення, оперативні групи реагування, адреси та готовність укриттів або бомбосховищ тощо).
  3. Рекомендації для населення і бізнесу щодо попередньої підготовки та поведінки у випадку надзвичайних подій. Зокрема, поради на випадок відсутності мобільного зв’язку, доступу до мережі інтернет тощо.
Формат зустрічі: онлайн на платформі Zoom за попередньою реєстрацією та тільки для членів Європейської Бізнес Асоціації.

Якщо у вас є пропозиції до порядку денного або індивідуальні питання, на які ви хочете почути відповідь вже під час зустрічі, – надсилайте їх, будь ласка, на електронну адресу [email protected].

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Алла Чуприна

Зв'язатись
+380965051311
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: