fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації та Mind Клубу у Львові: Чому Україна?

  • Дата: 29/06/2018 (ПТ)
  • Мова: англійська (без перекладу)
  • Час: 10:30 - 18:30
Місце проведення:

Гранд Готель, Проспект Свободи, 13

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Асоціації та Mind Клубу у Львові: Чому Україна?. Дата: 29 червня2018. Час: 10:30 18:30. Мова: англійська (без перекладу). Місце проведення: Гранд Готель, Проспект Свободи, 13. Під час Leopolis Jazz Fest 2018 Львів відвідають надзвичайні особистості зі всіх куточків світу. Нас притягує не тільки якісна музика, але й можливість зустрітись із бізнес-партнерами. Користуючись нагодою, запрошуємо Вас 29 червня 2018 року на зустріч,  яку ми організовуємо спільно з Mind клубом. Цього разу ми досліджуватимемо: “Чому Україна? Можливості та перешкоди для інвестицій” разом  з Роном ван Руденом, головою Місії МВФ в Україні, та Хюгом Мінгареллі, головою представництва ЄС в Україні. Попередня реєстрація на сайті обовязкова. Зустріч орієнтована на директорів, власників, керівників регіональних офісів компаній-членів Асоціації. P.S. Директорів, які святкуватимуть День Конституції та свято джазу у Львові уже 28 червня, запрошуємо на ранковий коктейль No Ties Networking – розмови “без краваток” – закриту зустріч Асоціації.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Олена Мартинова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 063 787 3724.

Під час Leopolis Jazz Fest 2018 Львів відвідають надзвичайні особистості зі всіх куточків світу. Нас притягує не тільки якісна музика, але й можливість зустрітись із бізнес-партнерами.

Користуючись нагодою, запрошуємо Вас 29 червня 2018 року на зустріч,  яку ми організовуємо спільно з Mind клубом. Цього разу ми досліджуватимемо: “Чому Україна? Можливості та перешкоди для інвестицій” разом  з Роном ван Руденом, головою Місії МВФ в Україні, та Хюгом Мінгареллі, головою представництва ЄС в Україні.

Попередня реєстрація на сайті обов’язкова.

Зустріч орієнтована на директорів, власників, керівників регіональних офісів компаній-членів Асоціації.

P.S. Директорів, які святкуватимуть День Конституції та свято джазу у Львові уже 28 червня, запрошуємо на ранковий коктейль No Ties Networking – розмови “без краваток” – закриту зустріч Асоціації.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Олена Мартинова

Зв'язатись
063 787 3724
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: