fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

СКАСОВАНО! Зустріч Асоціації «Нові правила фінансового моніторингу» за участі Національного банку України та комерційних банків

  • Дата: 29/07/2020
  • Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад)
  • Час: 11:00 - 12:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  СКАСОВАНО! Зустріч Асоціації «Нові правила фінансового моніторингу» за участі Національного банку України та комерційних банків. Дата: 29 липня2020. Час: 11:00 12:00. Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад). ЗУСТРІЧ СКАСОВАНО!   Новий закон про фінансовий моніторинг зумовив посилення ролі українських банківських установ у контролі за рухом грошових коштів. Щоб запобігти можливості перевищення повноважень та забезпечити виконання банками своїх зобов’язань, необхідно чітко встановити значення нововведень та умови їх застосування. Так, належне впровадження системи фінансового моніторингу може стати подальшим кроком до більшої економічної прозорості в країні. Тому, під час наступної зустрічі головну увагу буде приділено процедурам впровадження інструментів фінансового моніторингу в роботі українських та іноземних банків. Разом з представниками Національного банку України ми обговоримо основні зміни в регуляторних та наглядових функціях банківських установ, а також нові моделі оцінки ризиків. Ця онлайн зустріч запланована на 29 липня о 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо Вас на нашій онлайн-зустрічі! Спікери: Катерина Рожкова, Перший заступник Голови Національного банку України; Ігор Береза, Директор департаменту фінансового моніторингу НБУ; Ірина Пряженцева, Начальник управління фінансового моніторингу Департаменту фінансового моніторингу НБУ; Олексій Шабан, Директор департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ; Антон Тютюн, Заступник голови правління, Ощадбанк; Костянтин Лежнін, Заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу, UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо Вас на нашій онлайн-зустрічі.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Людмила Недокос. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 0 (67) 218-09-04.

ЗУСТРІЧ СКАСОВАНО!

 

Новий закон про фінансовий моніторинг зумовив посилення ролі українських банківських установ у контролі за рухом грошових коштів. Щоб запобігти можливості перевищення повноважень та забезпечити виконання банками своїх зобов’язань, необхідно чітко встановити значення нововведень та умови їх застосування. Так, належне впровадження системи фінансового моніторингу може стати подальшим кроком до більшої економічної прозорості в країні.

Тому, під час наступної зустрічі головну увагу буде приділено процедурам впровадження інструментів фінансового моніторингу в роботі українських та іноземних банків. Разом з представниками Національного банку України ми обговоримо основні зміни в регуляторних та наглядових функціях банківських установ, а також нові моделі оцінки ризиків.

Ця онлайн зустріч запланована на 29 липня о 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.

Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо Вас на нашій онлайн-зустрічі!

Спікери:

Катерина Рожкова, Перший заступник Голови Національного банку України;

Ігор Береза, Директор департаменту фінансового моніторингу НБУ;

Ірина Пряженцева, Начальник управління фінансового моніторингу Департаменту фінансового моніторингу НБУ;

Олексій Шабан, Директор департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ;

Антон Тютюн, Заступник голови правління, Ощадбанк;

Костянтин Лежнін, Заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу, UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо Вас на нашій онлайн-зустрічі.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
0 (67) 218-09-04
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: