fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації на тему “Управління арештованим майном – новий механізм державно-приватного партнерства”

  • Дата: 16/04/2018 (ПН)
  • Мова: Українська (Без перекладу)
  • Час: 11:00 - 13:00
Місце проведення:

офіс Європейської Бізнес Асоціації (Андріївський ухвіз 1-А)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Асоціації на тему “Управління арештованим майном – новий механізм державно-приватного партнерства”. Дата: 16 квітня2018. Час: 11:00 13:00. Мова: Українська (Без перекладу). Місце проведення: офіс Європейської Бізнес Асоціації (Андріївський ухвіз 1-А). Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на зустріч Асоціації на тему Управління арештованим майном – новий механізм державно-приватного партнерства. Порядок денний: Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) місія, основні цілі та стратегічні напрямки діяльності; Тимчасове управління чужим майном професійним управлінцем – міжнародні практики; Управління активами, на які накладено арешт у кримінальному провадженні – нова форма партнерства бізнесу та держави, та створення нового сегменту на ринку управління майном. Запрошені гості: Антон Янчук -  Голова Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. Віталій Різник - начальник відділу представництва в судах Агентства. Геннадій Сириця - начальник відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Агентства. Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Євгеній Скульський. E-mail [email protected].

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на зустріч Асоціації на тему “Управління арештованим майном – новий механізм державно-приватного партнерства”.

Порядок денний:

  1. Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) місія, основні цілі та стратегічні напрямки діяльності;
  2. Тимчасове управління чужим майном професійним управлінцем – міжнародні практики;
  3. Управління активами, на які накладено арешт у кримінальному провадженні – нова форма партнерства бізнесу та держави, та створення нового сегменту на ринку управління майном.

Запрошені гості:

Антон Янчук –  Голова Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Віталій Різник – начальник відділу представництва в судах Агентства.

Геннадій Сириця – начальник відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Агентства.

Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Євгеній Скульський

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: