fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

НОВА ДАТА: Зустріч Асоціації з Ольгою Стефанішиною, Віцепрем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України

  • Дата: 12/03/2024 (ВТ)
  • Мова: українська (з перекладом)
  • Час: 17:00 - 18:00
Місце проведення:

через Zoom

РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН
Google Apple Outlook Telegram Bot
  НОВА ДАТА: Зустріч Асоціації з Ольгою Стефанішиною, Віцепрем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. Дата: 12 березня2024. Час: 17:00 18:00. Мова: українська (з перекладом). Місце проведення: через Zoom. Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас долучитися до зустрічі з Ольгою Стефанішиною, Віцепремєр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, яка відбудеться 12 березня о 17:00 за київським часом.  Зустріч буде присвячена євроінтеграційному руху України, а також можливостям та викликам, які цей процес створює для бізнесу. Зокрема учасники зможуть обговорити: Прогрес та майбутню траєкторію інтеграційних зусиль України Вплив інтеграції України до ЄС на бізнес Можливості для бізнесу, що відкриваються завдяки інтеграційним процесам Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA та GB4U  запрошені до участі у заході. Якщо Ваша компанія не входить до жодної з цих Асоціацій, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу [email protected]. Захід організовано за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в межах спільної ініціативи «Європейське Відродження України». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Мудрик. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 09 03.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас долучитися до зустрічі з Ольгою Стефанішиною, Віцепрем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, яка відбудеться 12 березня о 17:00 за київським часом. 

Зустріч буде присвячена євроінтеграційному руху України, а також можливостям та викликам, які цей процес створює для бізнесу. Зокрема учасники зможуть обговорити:

  • Прогрес та майбутню траєкторію інтеграційних зусиль України
  • Вплив інтеграції України до ЄС на бізнес
  • Можливості для бізнесу, що відкриваються завдяки інтеграційним процесам

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA та GB4U  запрошені до участі у заході. Якщо Ваша компанія не входить до жодної з цих Асоціацій, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу [email protected].

Захід організовано за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в межах спільної ініціативи «Європейське Відродження України». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Мудрик

Зв'язатись
+380 (67) 218 09 03
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: