fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Жіночий Клуб Асоціації: «Її історія. Жінки, які змінюють країну»

  • Дата: 13/12/2021
  • Мова: українська/англійська (з перекладом)
  • Час: 19:00 - 21:30
  • Реєстрація починаєтьсяо 18:30
Місце проведення:

Будинок офіційних прийомів ( вул. Грушевського 22, Київ)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Жіночий Клуб Асоціації: «Її історія. Жінки, які змінюють країну». Дата: 13 грудня2021. Час: 19:00 21:30. Мова: українська/англійська (з перекладом). Реєстрація починається о 18:30. Місце проведення: Будинок офіційних прийомів ( вул. Грушевського 22, Київ). Є жінки, які надихають, захоплюють, вражають силою духу та рішучістю дій. Наступна зустріч Жіночого Клубу Асоціації буде присвячена саме таким жінкам та їх історіям. Приєднуйтесь до нашого вечора, щоб відкрити для себе історії яскравих лідерок змін! Чекаємо на вас 13 грудня о 19:00 у Будинку офіційних прийомів ( вул. Грушевського 22, Київ). Після офіційної частини пригощатимемо гостей келихом вина та продовжимо спілкування у неформальній атмосфері нетворкінгу. Зверніть увагу, що ми запрошуємо лише представників топ-менеджменту членських компаній Асоціації. Кількість місць обмежена. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (13 грудня, 09:00). Відповідно до чинних карантинних вимог ми можемо дозволити вашу участь лише за наявності у вас одного із документів нижче: сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 двома дозами вакцини* негативний результат ПЛР/антиген-тесту (зроблений не більш як за 72 години) ** довідка про одужання від COVID-19 * Вакцина має бути схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування **Будь ласка, попіклуйтесь заздалегідь про тестування на COVID-19, оскільки можливість зробити тест на локації не буде Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До скорої зустрічі!  Співорганізатор  Головний партнер               Партнер               Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 0672180903.

Є жінки, які надихають, захоплюють, вражають силою духу та рішучістю дій. Наступна зустріч Жіночого Клубу Асоціації буде присвячена саме таким жінкам та їх історіям.

Приєднуйтесь до нашого вечора, щоб відкрити для себе історії яскравих лідерок змін!

Чекаємо на вас 13 грудня о 19:00 у Будинку офіційних прийомів ( вул. Грушевського 22, Київ). Після офіційної частини пригощатимемо гостей келихом вина та продовжимо спілкування у неформальній атмосфері нетворкінгу.

Зверніть увагу, що ми запрошуємо лише представників топ-менеджменту членських компаній Асоціації. Кількість місць обмежена. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (13 грудня, 09:00).

Відповідно до чинних карантинних вимог ми можемо дозволити вашу участь лише за наявності у вас одного із документів нижче:

  • сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 двома дозами вакцини*
  • негативний результат ПЛР/антиген-тесту (зроблений не більш як за 72 години) **
  • довідка про одужання від COVID-19

* Вакцина має бути схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування

**Будь ласка, попіклуйтесь заздалегідь про тестування на COVID-19, оскільки можливість зробити тест на локації не буде

Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До скорої зустрічі! 

Співорганізатор

 Головний партнер               Партнер

              

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
0672180903
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: